Tussenwoning te koop: Professor Zeemanstraat 53, Zandvoort
KopenZandvoortTussenwoningenProfessor Zeemanstraat 53

Professor Zeemanstraat 53

Nieuw Noord - wonen, Zandvoort

€ 950.000
Buurt Nieuw Noord - wonen, ZandvoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Vomar op 272m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Zandvoortse buurt

Deze tussenwoning uit 2003 aan de Professor Zeemanstraat ademt ruimte en licht. Met 185 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijkbaar aanbod in de regio? Bekijk de tussenwoningen in Zandvoort.

Nieuw Noord - wonen: een rustige, groene buurt

De buurt Nieuw Noord - wonen is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. Het is een plek waar je de auto voor de deur kunt parkeren en waar kinderen veilig kunnen spelen. De buurt Nieuw Noord - wonen heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, dat op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn en Dekamarkt zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt vind je basisscholen zoals Sociocratische school De School en Openbare Basisschool De Zeevonk, beide op een paar minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Wim Gertenbach College Zandvoort, op ruim een kilometer afstand. De gemeente Zandvoort biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet dagelijks leven.

Aangeboden door Cense Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Cense Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.135
Woonoppervlakte185m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+
BuurtNieuw Noord - wonen
WijkZandvoort Noord
GemeenteZandvoort

Locatie

Professor Zeemanstraat 53, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Noord - wonen

Inwoners2.870
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Vomar
Celsiusstraat 192
272m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
1214m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
1338m

Scholen

16 binnen 5 km

Sociocratische school De School
Basisonderwijs · 84 leerlingen
205m
Openbare Basisschool De Zeevonk
Basisonderwijs · 219 leerlingen
234m
Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1104m

Veelgestelde vragen

Over Professor Zeemanstraat 53, Zandvoort

Welk energielabel heeft Professor Zeemanstraat 53?

De woning aan Professor Zeemanstraat 53 in Zandvoort heeft energielabel A+.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Zandvoort, maar de woning is met 185 m² ook bovengemiddeld groot. Het energielabel A+ en het bouwjaar 2003 dragen bij aan een lage energierekening. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Een vergelijking met andere tussenwoningen in de regio kan helpen.

Hoe is de buurt Nieuw Noord - wonen om in te wonen?

Nieuw Noord - wonen is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt is gezinsvriendelijk en heeft een gemengde bevolking. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het treinstation van Zandvoort ligt op 1,8 km, dus met de fiets ben je er zo.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. De isolatie en installaties zijn van hoog niveau, waardoor de stookkosten laag zullen zijn. Dit label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Sociocratische school De School (205 m) en Openbare Basisschool De Zeevonk (234 m). Voor voortgezet onderwijs is het Wim Gertenbach College Zandvoort op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het strand of de duinen?

De afstand tot een park of plantsoen is 0,5 km, en het strand van Zandvoort is op ongeveer 2 km afstand. De duinen zijn ook dichtbij.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zandvoort ligt op 1,8 km afstand. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar Haarlem en Amsterdam. Ook zijn er busverbindingen in de buurt.