Twee-onder-één-kap te koop: Amsterdamseweg 216, Amstelveen
KopenAmstelveen2-onder-1-kapwoningenAmsterdamseweg 216

Amsterdamseweg 216

Oranjebuurt, Amstelveen

€ 1.675.000
Buurt Oranjebuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Lidl op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Oranjebuurt

Deze karakteristieke woning uit 1925 ademt sfeer met zijn 228 m² woonoppervlak en ruime perceel van 296 m². De ligging in de Oranjebuurt, een rustige en groene buurt in Amstelveen, biedt een fijne woonomgeving. Met een energielabel B is de woning redelijk zuinig. De vraagprijs van €1.675.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Amstelveen.

De Oranjebuurt

De buurt Oranjebuurt is een gewilde woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 940 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige buurt met een park of plantsoen op slechts een paar minuten lopen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Openbare Basisschool Piet Hein en Roelof Venema School, beide op ongeveer tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook goed bereikbaar, met het Keizer Karel College op een kwartier lopen. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.675.000
Prijs per m²€ 7.346
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar1925
EnergielabelB
BuurtOranjebuurt
WijkPatrimonium
GemeenteAmstelveen

Locatie

Amsterdamseweg 216, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjebuurt

Inwoners940
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Lidl
Amsterdamseweg 188
207m
Albert Heijn
Amsterdamseweg 73
761m
Jumbo
Rembrandtweg 617-635
1074m

Scholen

90 binnen 5 km

Openbare Basisschool Piet Hein
Basisonderwijs · 639 leerlingen
1097m
Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
1102m
Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
1181m

Veelgestelde vragen

Over Amsterdamseweg 216, Amstelveen

Welk energielabel heeft Amsterdamseweg 216?

De woning aan Amsterdamseweg 216 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is €1.675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.675.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in de Oranjebuurt. De woning heeft een groot woonoppervlak van 228 m² en een perceel van 296 m², wat de prijs deels verklaart. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van de Oranjebuurt?

De Oranjebuurt ligt in Amstelveen, op ongeveer 4,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en er zijn busverbindingen in de omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de Oranjebuurt vind je diverse supermarkten op loopafstand, zoals Lidl op 200 meter en Albert Heijn op 760 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, waaronder Openbare Basisschool Piet Hein en Roelof Venema School. Voor medische zorg is er een huisartsenpraktijk op 1,2 km. Het park of plantsoen is op slechts 100 meter afstand.