Twee-onder-één-kap te koop: Kallestraat 14, Hunsel
KopenLeudal2-onder-1-kapwoningenKallestraat 14

Kallestraat 14

Kern Hunsel, Leudal

€ 510.000
Buurt Kern Hunsel, HunselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 394m²
394m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hunsel

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Kallestraat 14 in Hunsel ademt de sfeer van het landelijke leven. Met een woonoppervlak van 394 m² op een perceel van 680 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. De woning uit 1960 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Leudal.

Kern Hunsel: een dorpse gemeenschap

De woning staat in de buurt Kern Hunsel, een rustige kern met ongeveer 705 inwoners. De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 84% van de woningen is koop, en 91% zijn eengezinswoningen. De omgeving is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 130.

Dagelijks leven in de straat

In de straat zelf is het rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij Aldi en SPAR iets verderop. Basisschool Cluster HIN is om de hoek, op twee kilometer, en ook Basisschool de Klink en De Koningsspil zijn binnen vijf kilometer bereikbaar. De gemeente Leudal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,4 km en een restaurant op loopafstand (500 meter).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Weert aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 1.294
Woonoppervlakte394m²
Perceeloppervlakte680m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtKern Hunsel
WijkHunsel
GemeenteLeudal

Locatie

Kallestraat 14, Hunsel

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Hunsel

Inwoners705
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Begoniastraat 12
2034m
Aldi
Akker 5
3388m
SPAR
Sebastiaanstraat 12
3633m

Scholen

5 binnen 5 km

Cluster HIN
Basisonderwijs · 183 leerlingen
2021m
Basisschool de Klink
Basisonderwijs · 111 leerlingen
3187m
Basisschool De Koningsspil
Basisonderwijs · 130 leerlingen
3382m

Veelgestelde vragen

Over Kallestraat 14, Hunsel

Welk energielabel heeft Kallestraat 14?

De woning aan Kallestraat 14 in Hunsel heeft energielabel C.

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 394 m² in Hunsel. De woning heeft energielabel C en een perceel van 680 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Hunsel?

Hunsel is een dorp in de gemeente Leudal, gelegen in Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,6 km afstand. De woning is met de auto goed bereikbaar via regionale wegen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1960?

Een woning uit 1960 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen vijf kilometer, waaronder Cluster HIN op 2 km, Basisschool de Klink op 3,2 km en De Koningsspil op 3,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad als Weert, op 10,5 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Kern Hunsel is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 130 adressen per km². Het is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen en weinig voorzieningen op loopafstand.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2 km afstand. Andere opties zijn Aldi (3,4 km) en SPAR (3,6 km). Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.

Hendriks Makelaardij Weert
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Hendriks Makelaardij Weert
hendriks.nl
Bekijk
Hendriks Makelaardij Weert