Twee-onder-één-kap te koop: Mahlerstraat 8, Capelle Aan Den Ijssel

Mahlerstraat 8

Rossinibuurt, Capelle aan den IJssel

€ 860.000
Buurt Rossinibuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
PLUS op 386m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Rossinibuurt

Deze hoekwoning uit 1993 ademt ruimte en licht. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 289 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, dus je stookkosten blijven beperkt. De vraagprijs van €860.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zuinige uitrusting. Bekijk ook de andere twee onder een kapwoningen in Capelle aan den IJssel voor een vergelijking.

De Rossinibuurt: rustig en groen

De Rossinibuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er overwegend koop, met 97% koopwoningen. De buurt telt 535 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (12 misdrijven) en een park op 300 meter afstand. Meer weten? Lees over de buurt Rossinibuurt.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends loop je zo naar Kindcentrum OBS West, dat naast de deur ligt op 44 meter. Voor de boodschappen is PLUS om de hoek (386 meter) en SPAR twee straten verder (680 meter). Ook een kinderopvang en huisarts zitten op loopafstand. De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruseler Makelaars Capelle aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 860.000
Prijs per m²€ 4.725
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte289m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtRossinibuurt
WijkCapelle West en ’s Gravenland
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Mahlerstraat 8, Capelle Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Rossinibuurt

Inwoners535
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

68 binnen 5 km

PLUS
Puccinipassage 12
386m
SPAR
Steve Bikoplaats 14-20
680m
Boon's Markt
Solisplein 1
1099m

Scholen

141 binnen 5 km

Kindcentrum OBS West
Basisonderwijs · 542 leerlingen
44m
Christelijke Basisschool de Fontein
Basisonderwijs · 211 leerlingen
276m
Christelijke School voor Speciaal Basisonderwijs De Balans
Speciaal onderwijs · 73 leerlingen
335m

Veelgestelde vragen

Over Mahlerstraat 8, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Mahlerstraat 8?

De woning aan Mahlerstraat 8 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel A.

Is €860.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €860.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Capelle aan den IJssel, maar het woonoppervlak van 182 m² en het perceel van 289 m² zijn bovengemiddeld. Het energielabel A zorgt voor lage maandlasten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Rossinibuurt om in te wonen?

De Rossinibuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er veilig (12 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen. Het park ligt op 300 meter afstand. De buurt is overwegend koop (97%), wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Voorzieningen als scholen en supermarkten zijn op loopafstand.