Twee-onder-één-kap te koop: Weesperstraat 13, Muiden

Weesperstraat 13

Vesting Muiden, Gooise Meren

€ 1.100.000
Buurt Vesting Muiden, MuidenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Wonen in een historisch pand

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1910 staat in de Vesting Muiden, een buurt met een rijke geschiedenis. Met 160 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een ruime woning die zijn oude karakter heeft behouden. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Gooise Meren in deze gewilde vestingstad.

De buurt: Vesting Muiden

Vesting Muiden is een kleine, hechte gemeenschap met 1.220 inwoners. De buurt kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemengde wijk zien. De buurt Vesting Muiden heeft een dorps karakter, met een historische kern en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de Weesperstraat begint de dag rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 3,1 km afstand, of bij de Lidl en Dekamarkt iets verderop. De Jozefschool Muiden ligt om de hoek, op 125 meter, en Kindcentrum Muiderkring op 464 meter. De gemeente Gooise Meren biedt verder goede voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Hilversum en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 6.875
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte72m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtVesting Muiden
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Weesperstraat 13, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Vesting Muiden

Inwoners1.220
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstellandlaan 20
3119m
AH XL
Pampusweg 13
3170m
Albert Heijn
Achtergracht 64
3175m

Scholen

19 binnen 5 km

Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
125m
Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
464m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
2167m

Veelgestelde vragen

Over Weesperstraat 13, Muiden

Welk energielabel heeft Weesperstraat 13?

De woning aan Weesperstraat 13 in Muiden heeft energielabel C.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Muiden. De woning heeft 160 m² woonoppervlak, een perceel van 72 m² en energielabel C. In de buurt Vesting Muiden zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Vesting Muiden, op 3,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De omgevingsadressendichtheid is 699, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1910 met een woonoppervlak van 160 m² en een perceel van 72 m². Het energielabel is C. De woning heeft een historisch karakter en is gelegen in de Vesting Muiden, een buurt met veel monumentale panden.