Vrijstaande woning te koop: Burg. Greijmansstraat 29, Nederweert
KopenNederweertVrijstaande woningenBurg. Greijmansstraat 29

Burg. Greijmansstraat 29

Nederweert, Nederweert

€ 675.000
Buurt Nederweert, NederweertBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 272m²
49% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 119 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 54 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Burg. Greijmansstraat 29 in Nederweert ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1860 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 272 m² woonoppervlak veel ruimte biedt. Het perceel van 288 m² is ruim genoeg voor een tuin. Met een vraagprijs van €675.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per m² is marktconform voor vrijstaande woningen in Nederweert.

Buurt Nederweert: gezellig en dorps

De buurt Nederweert scoort een 9,0 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar." De buurt telt ruim 7.400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Nederweert heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Basisscholen zoals Openbare Basisschool de Klimop en IKC de Kerneel zijn op loopafstand. Ook Yuverta mavo Nederweert is vlakbij. De gemeente Nederweert biedt alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Saelmans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.482
Woonoppervlakte272m²
Perceeloppervlakte288m²
Bouwjaar1860
BuurtNederweert
WijkNederweert
GemeenteNederweert

Locatie

Burg. Greijmansstraat 29, Nederweert

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Quirijn segers
21-01-2025
Gezellig

Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nederweert

Inwoners7.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nederweert

Woningvoorraad3.483
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 6a
397m
Aldi
Dr. Schmidtstraat 9
484m
Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
3079m

Scholen

17 binnen 5 km

Yuverta mavo Nederweert
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
450m
Openbare Basisschool de Klimop
Basisonderwijs · 168 leerlingen
451m
IKC de Kerneel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
477m

Veelgestelde vragen

Over Burg. Greijmansstraat 29, Nederweert

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€548.414) en ook boven de mediaan (€575.000). De woning is met 272 m² woonoppervlak wel 49% groter dan het buurtgemiddelde van 182 m². De prijs per m² is marktconform voor vrijstaande woningen in Nederweert.

Hoe oud is deze woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1860, wat betekent dat het een karakteristiek pand is met mogelijk historische details. Oudere woningen kunnen vragen om extra onderhoud aan bijvoorbeeld fundering, dak of isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar in de buurt heeft 50% van de woningen label A.