Vrijstaande woning te koop: Gilzeweg 1F, Bavel
KopenBredaVrijstaande woningenGilzeweg 1F

Gilzeweg 1F

Bavel, Breda

€ 2.950.000
Buurt Bavel, BavelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 458m²
114% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning uit 2018 ademt ruimte en rust. Met 458 m² woonoppervlak op een perceel van 1725 m² is het een thuis voor wie van privacy en natuur houdt. De woning ligt in het groene Bavel, op een steenworp afstand van Breda. De vraagprijs van €2.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een vrijstaande woning in Breda ligt lager, maar dit is een uitzonderlijk object.

Bavel: rustig en groen

Bavel is een dorpse buurt met veel natuur. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,63. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met veel natuur erom heen. 1x gas geven en je staat in Breda." De buurt telt ruim 5500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een rustige, groene omgeving. Meer over de buurt Bavel lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven

In de straat is het stil, maar voorzieningen zijn dichtbij. De Albert Heijn ligt om de hoek, op nog geen tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver. Ook basisscholen zijn vlakbij: Openbare Basisschool De Toermalijn en Basisschool de Spindel zijn beide op ongeveer een kwartier lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Breda, op drie kilometer afstand. Het treinstation van Breda is zes kilometer verderop, goed te doen met de auto of fiets. Bavel valt onder de gemeente Breda, die alle stedelijke voorzieningen biedt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950.000
Prijs per m²€ 6.441
Woonoppervlakte458m²
Perceeloppervlakte1725m²
Bouwjaar2018
BuurtBavel
WijkBavel
GemeenteBreda

Locatie

Gilzeweg 1F, Bavel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Nicole Blokdijk
07-07-2023
Rustige buurt

Rustige buurt met veel natuur erom heen. 1x gas geven en je staat in Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Bavel

Inwoners5.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bavel

Woningvoorraad2.303
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Pastoor Doensstraat 4
833m
Albert Heijn
De Burcht 1
2677m
Jumbo
De Burcht 20
2679m

Scholen

30 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 271 leerlingen
1010m
Basisschool de Spindel
Basisonderwijs · 395 leerlingen
1024m
SO Het Kasteel
Speciaal onderwijs · 402 leerlingen
2200m

Veelgestelde vragen

Over Gilzeweg 1F, Bavel

Is de prijs van €2.950.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €975.727, maar dat komt doordat deze woning met 458 m² woonoppervlak en 1725 m² perceel uitzonderlijk groot is. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.677, wat bij dit oppervlak neerkomt op ruim €2,1 miljoen. De meerprijs weerspiegelt het grote perceel, de nieuwbouwstatus en de luxe afwerking. Het is de duurste woning van de 11 die nu in Bavel te koop staan.

Hoe is de buurt Bavel om in te wonen?

Bavel is een rustige, groene buurt met veel natuur. Bewoners geven het een 8,63 en noemen het 'rustig met veel natuur eromheen'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een dorpse sfeer, maar Breda is snel bereikt. Voorzieningen als supermarkten en basisscholen zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Bavel?

In de afgelopen periode werden woningen in Bavel gemiddeld in 48 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een gezonde vraag. De gemiddelde verkoopprijs lag rond €755.820. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde over alle woningen gaat; voor een woning in deze prijsklasse kan de verkooptijd afwijken.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn (833 m) en twee basisscholen: Openbare Basisschool De Toermalijn (1010 m) en Basisschool de Spindel (1024 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Breda, op 3 km afstand. Ook zijn er meerdere supermarkten binnen 3 km, waaronder Jumbo en Lidl.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Breda ligt op 6 km afstand. Vanaf daar zijn er verbindingen naar onder andere Rotterdam, Amsterdam en Eindhoven. Met de auto ben je snel op de snelweg.