Kopen›Venlo›Vrijstaande woningen›Hanikerweg 3

Hanikerweg 3

Kern Lomm, Venlo

€ 625.000
Buurt Kern Lomm, LommBuurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Al 164 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 96 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen aan de bosrand

Deze vrijstaande woning uit 1955 ligt aan de Hanikerweg in Lomm, een dorp in de gemeente Venlo. Met een woonoppervlakte van 126 m² volgens de makelaar en een perceel van 2910 m² volgens de BAG-registratie, is dit een huis met veel ruimte rondom. De woning wordt aangeboden voor € 625.000, een prijs die volgens de berekening marktconform is voor vrijstaande woningen in Venlo.

De woning zelf

De makelaar omschrijft de woning met vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, één badkamer en twee woonlagen. De inhoud is 522 m³. Rondom het huis ligt een tuin en er is een vrijstaande stenen garage. De woning heeft dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie, en wordt verwarmd via een cv-ketel. Het energielabel is F, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De woning is in volle eigendom. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 183 m², terwijl de makelaar 126 m² opgeeft.

Kern Lomm

Met ongeveer 1000 inwoners is dit een kleine dorpskern, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt Kern Lomm heeft een rustig karakter.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde basisschool, De Wegwijzer, ligt op 461 meter, om de hoek dus. Voor boodschappen moet je iets verder: de SPAR is op 3,1 km, de Albert Heijn op 4 km. De huisartsenpraktijk Lottum-Broekhuizen zit op 1,5 km, de apotheek in Grubbenvorst op 4 km. De bushalte Lomm, Spikweien is op 355 meter en wordt bediend door lijn 83, 383 en 683. Het treinstation Blerick ligt op 8,8 km. De gemeente Venlo heeft verder voorzieningen op afstand.

Risico-indicaties op adresniveau

De risicodata op adresniveau geven een indicatie: de geluidsbelasting door wegverkeer is 58 dB Lden, boven de norm, en door industrie 45 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is laag, maar dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze woning. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, en wateroverlast bij hevige regen is laag.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boonen Makelaardij.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds7 april 2026
Datum ontdekt3 mei 2026

Prijs

Vraagprijs€ 625.000
Prijs per m²€ 3.415

Energie

EnergielabelF
IsolatieDubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte126 m²
ObjectoppervlakteKadaster183 m²
Perceeloppervlakte2.910 m²
Inhoud522 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1955
Type omgevingAan bosrand, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinTuin rondom
GarageVrijstaande stenen garage

Ligging

WijkLomm
GemeenteVenlo

Veelgestelde vragen

Over Hanikerweg 3, Lomm

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, één badkamer en twee woonlagen. De inhoud is 522 m³. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 126 m², terwijl de BAG-registratie 183 m² vermeldt. Beide waarden worden genoemd, zonder dat er een verklaring voor het verschil is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is F, het minst zuinige label. Je kunt daardoor hoge stookkosten verwachten. De woning heeft volgens de makelaar dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie, en wordt verwarmd via een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.

Hoe groot is het perceel en wat is de ligging?

Het perceel is volgens de BAG-registratie 2910 m², terwijl de makelaar 4925 m² opgeeft. De woning ligt aan de bosrand, in een bosrijke omgeving, landelijk gelegen met een open ligging en vrij uitzicht. Rondom het huis is een tuin en er is een vrijstaande stenen garage.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1955, vóór 1970, en de bodemsoort is overig.

Hoe is het gesteld met geluidsoverlast in de omgeving?

De geluidsbelasting door wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. De geluidsbelasting door industrie is 45 dB Lden, niet boven de norm, peiljaar 2024. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen aan deze woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is De Wegwijzer op 461 meter. De SPAR is op 3,1 km, de Albert Heijn op 4 km. De huisartsenpraktijk Lottum-Broekhuizen zit op 1,5 km, de apotheek in Grubbenvorst op 4 km. De bushalte Lomm, Spikweien is op 355 meter met lijn 83, 383 en 683.

Hoe is de buurt Kern Lomm qua bevolking?

Kern Lomm heeft ongeveer 1000 inwoners. Ongeveer 23% is 65 jaar of ouder, en 14% is jonger dan 15 jaar. De meeste huishoudens bestaan uit paren zonder kinderen (38%), gevolgd door huishoudens met kinderen (34%). Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97.