Vrijstaande woning te koop: Holenduif 6, Muiden

Holenduif 6

Krijgsman, Gooise Meren

€ 1.845.000
Buurt Krijgsman, MuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Muiden

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat in de rustige buurt Krijgsman, een groene wijk in Muiden. Met een woonoppervlak van 177 m² en een perceel van 665 m² biedt het huis veel ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.845.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Gooise Meren.

De buurt Krijgsman

Krijgsman is een kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Van de 1.187 woningen is 87% eengezins en 71% koop. Er wonen veel gezinnen: 660 huishoudens hebben kinderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich. Bekijk ook de buurt Krijgsman voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL op ruim twee kilometer afstand, of bij de Lidl en Albert Heijn iets verderop. Kindcentrum Muiderkring (basisonderwijs) zit om de hoek, op 447 meter. De Jozefschool Muiden is ook dichtbij, op een kilometer. Voor de middelbare school moet je iets verder, naar Weesp of Naarden. De gemeente Gooise Meren biedt verder veel voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Nieuwbouw aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.845.000
Prijs per m²€ 10.424
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte665m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtKrijgsman
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Holenduif 6, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Krijgsman

Inwoners3.355
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

AH XL
Pampusweg 13
2352m
Lidl
Pampusweg 12
2420m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
3012m

Scholen

21 binnen 5 km

Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
447m
Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1028m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
2106m

Veelgestelde vragen

Over Holenduif 6, Muiden

Welk energielabel heeft Holenduif 6?

De woning aan Holenduif 6 in Muiden heeft energielabel A+++.

Is €1.845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.845.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Muiden. De woning is nieuw (2022) en heeft een zeer zuinig energielabel A+++, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak ouder en minder zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Krijgsman?

Krijgsman ligt in Muiden, vlak bij de A1 en A6. Het treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en groen, met een park op 500 meter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Muiderkring zit op 447 meter en de Jozefschool Muiden op 1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Weesp of Naarden, op ongeveer 4,7 km.