Vrijstaande woning te koop: Kraggenburgerweg 6, Kraggenburg
KopenNoordoostpolderVrijstaande woningenKraggenburgerweg 6

Kraggenburgerweg 6

Kraggenburg-landelijk gebied, Noordoostpolder

€ 910.000
Buurt Kraggenburg-landelijk gebied, KraggenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Kraggenburgerweg

Deze vrijstaande woning aan de Kraggenburgerweg 6 in Kraggenburg ademt de rust van het platteland. Met 206 m² woonoppervlak en een perceel van 767 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1948 geeft de woning karakter, maar energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €910.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Noordoostpolder.

De buurt: Kraggenburg-landelijk gebied

De buurt Kraggenburg-landelijk gebied is dunbevolkt met 735 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 19, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 86% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners het wonen ervaren. De bevolking is gemengd, met relatief veel 45- tot 65-jarigen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Aldi of PLUS, beide op ruim drie kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, SWS De Fladderiep, ligt op een kwartier lopen. Andere scholen in de omgeving zijn de Rooms Katholieke Basisschool Sint Martinus en Openbare Dalton Basisschool De Voorpoort. Het treinstation is ver weg, op 17,4 km. De gemeente Noordoostpolder biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 5,6 km en een restaurant op 4,3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Middelbrink en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 910.000
Prijs per m²€ 4.417
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte767m²
Bouwjaar1948
EnergielabelE
BuurtKraggenburg-landelijk gebied
WijkKraggenburg
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Kraggenburgerweg 6, Kraggenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraggenburg-landelijk gebied

Inwoners735
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Voorpoort 13
3268m
PLUS
Doelenstraat 14
3334m
Coop
Molenstraat 27
6059m

Scholen

4 binnen 5 km

SWS De Fladderiep
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1144m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 164 leerlingen
2582m
Openbare Dalton Basisschool De Voorpoort
Basisonderwijs · 49 leerlingen
3213m

Veelgestelde vragen

Over Kraggenburgerweg 6, Kraggenburg

Welk energielabel heeft Kraggenburgerweg 6?

De woning aan Kraggenburgerweg 6 in Kraggenburg heeft energielabel E.

Is €910.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €910.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Kraggenburg. De woning heeft 206 m² woonoppervlak en een perceel van 767 m², maar het energielabel E en het bouwjaar 1948 betekenen dat er mogelijk onderhoud en verduurzaming nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk slechte isolatie en een oudere cv-ketel. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het loont om te investeren in isolatie, dubbel glas en een warmtepomp om het label te verbeteren en de energierekening te verlagen.