Vrijstaande woning te koop: Laurentiusweer 14, Leidschendam
22 uur geleden ontdekt

Laurentiusweer 14

De Rietvink / Veursestraatweg, Leidschendam-Voorburg

€ 1.050.000
Buurt De Rietvink / Veursestraatweg, LeidschendamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in Leidschendam

Deze vrijstaande woning aan de Laurentiusweer ademt rust en ruimte. Met 227 m² woonoppervlak is hij 41% groter dan het buurtgemiddelde, wat je direct voelt bij binnenkomst. De woning uit 1991 heeft energielabel B en staat op een perceel van 441 m². De vraagprijs van €1.050.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Leidschendam-Voorburg.

Buurt De Rietvink / Veursestraatweg

De buurt De Rietvink / Veursestraatweg is een gemengde wijk met veel groen, al is er volgens een bewoner de laatste jaren veel groen verdwenen. De beoordeling op basis van één review is een 3,14. De bewoner zegt: "Onsamenhangende buurt geworden. Vaak rondhangende figuren uit de psychiatrische inrichting. Geen sociale controle meer na alle nieuwbouw." In de buurt wonen relatief veel 65-plussers (31%) en de helft van de woningen is een koopwoning.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 10 minuten lopen, of bij Ekoplaza, Hoogvliet en PLUS, allemaal op een kwartier lopen. Basisscholen zijn er ook dichtbij: RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs (5 minuten lopen) en Openbare Dalton Basisschool de Tandem (7 minuten lopen). De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder C&D Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 4.626
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte441m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtDe Rietvink / Veursestraatweg
Wijk’t Lien / De Rietvink
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Laurentiusweer 14, Leidschendam

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

3.1
Adhdtje
25-10-2025
Onsamenhangende buurt geworden

Vaak rondhangende figuren uit de psychiatrische inrichting. Geen sociale controle meer na alle nieuwbouw. Veel groen weggehaald. Buurt onsamenhangend geheel geworden.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Rietvink / Veursestraatweg

Inwoners2.530
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Rietvink / Veursestraatweg

Woningvoorraad1.245
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen46%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Prins Frederiklaan 203
947m
Ekoplaza
Damlaan 18
1016m
Hoogvliet
Damstraat 8
1058m

Scholen

42 binnen 5 km

RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs
Basisonderwijs · 544 leerlingen
424m
Openbare Dalton Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 239 leerlingen
554m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Vliethorst
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
685m

Veelgestelde vragen

Over Laurentiusweer 14, Leidschendam

Welk energielabel heeft Laurentiusweer 14?

De woning aan Laurentiusweer 14 in Leidschendam heeft energielabel B.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 ligt onder het gemiddelde van €1.210.000 in de buurt, maar boven de mediaan van €750.000. De woning is met 227 m² flink groter dan het buurtgemiddelde van 161 m². De prijs per m² is ongeveer €4.625, terwijl het buurtgemiddelde €6.336 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de ruimte die je krijgt.

Hoe is de buurt De Rietvink / Veursestraatweg om in te wonen?

De buurt heeft een gemengde samenstelling met veel 65-plussers en een redelijk aandeel gezinnen. De stedelijkheidsgraad is sterk (omgevingsadressendichtheid 2464). Een bewoner geeft aan dat de buurt onsamenhangend is geworden door nieuwbouw en dat er overlast is van rondhangende figuren uit een psychiatrische inrichting. Het is een wijk met zowel koop- als huurwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als label A. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten voor een woning van deze grootte en bouwjaar (1991). In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 33,3% label B.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (10 minuten), Ekoplaza, Hoogvliet en PLUS (allemaal ongeveer 15 minuten). Basisscholen zijn er ook dichtbij: RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs op 5 minuten en Openbare Dalton Basisschool de Tandem op 7 minuten lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden de afgelopen periode 8 woningen te koop, met een gemiddelde verkooptijd van 105 dagen. Dat is iets meer dan drie maanden. De markt is dus niet extreem snel, maar ook niet traag.