Tussenwoning te koop: Nieuwstraat 46, Leidschendam

Nieuwstraat 46

Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck, Leidschendam-Voorburg

€ 800.000
Buurt Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck, LeidschendamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Hoogvliet op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2015 aan de Nieuwstraat in Leidschendam voelt meteen als thuis. De woning is energiezuinig met label A, wat zorgt voor lage stookkosten. Met 162 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De prijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en het energielabel. Bekijk ook andere tussenwoningen in Leidschendam-Voorburg voor een vergelijking.

Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck

De buurt Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck is een rustige wijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel gezinnen en ouderen. De buurt Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck heeft een omgevingsadressendichtheid van 1969, wat het een sterk stedelijk gebied maakt.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Hoogvliet, om de hoek op 289 meter. Voor biologische boodschappen is Ekoplaza twee straten verder. Kinderen kunnen naar MMiXX op 379 meter of PCBS De Zonnewijzer op 517 meter. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder goede voorzieningen zoals een park op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Korff de Gidts NVM Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 4.938
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte41m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtLeidschendam - Zuid De Oude Bleijck
WijkLeidschendam - Zuid en omgeving
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Nieuwstraat 46, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck

Inwoners1.050
Mannen45%
Vrouwen54%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Hoogvliet
Damstraat 8
289m
Ekoplaza
Damlaan 18
407m
AH XL
Weigelia 48
1407m

Scholen

39 binnen 5 km

MMiXX
Basisonderwijs · 227 leerlingen
379m
Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
517m
Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
1202m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 46, Leidschendam

Welk energielabel heeft Nieuwstraat 46?

De woning aan Nieuwstraat 46 in Leidschendam heeft energielabel A.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Leidschendam. De woning is uit 2015, heeft energielabel A en 162 m² woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar het energielabel en de moderne bouw kunnen de prijs rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Leidschendam, op 3,7 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets. De buurt is sterk stedelijk met veel voorzieningen om de hoek, zoals supermarkten en scholen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten en het wooncomfort. De woning heeft waarschijnlijk goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie.