Vrijstaande woning te koop: Loetbos 3, Almere
Onder bod

Loetbos 3

Overgooi, Almere

€ 1.250.000
Buurt Overgooi, AlmereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Overgooi

Deze vrijstaande woning aan de Loetbos 3 in Almere biedt een oase van rust. Met 226 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 2960 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. De woning uit 2005 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.250.000 is marktconform vergeleken met andere vrijstaande woningen in Almere.

Overgooi: een groene, rustige buurt

Overgooi is een kleinschalige buurt met 630 inwoners, waar 90% van de woningen eengezinswoningen zijn en 95% koopwoningen. De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een lage misdaadcijfer van 13.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,2 km afstand, of Albert Heijn op 1,9 km. Basisschool De Klaverweide is om de hoek (1 km), en ook IKC de Regenboog (1,3 km) is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is OSG De Meergronden op 2,2 km een optie. Het park of plantsoen is op 400 meter, dus je kunt zo de natuur in. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonaccent Makelaars Almere NVM op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 5.531
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte2960m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtOvergooi
WijkOvergooi
GemeenteAlmere

Locatie

Loetbos 3, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Overgooi

Inwoners630
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Overgooi

Woningvoorraad184
Gem. WOZ-waarde€ 1.212.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Jaagmeent 250
1270m
Albert Heijn
Markenlaan 3
1928m
Vomar
Kruisstraat 1
2009m

Scholen

59 binnen 5 km

Basisschool De Klaverweide
Basisonderwijs · 264 leerlingen
1043m
IKC de Regenboog
Basisonderwijs · 434 leerlingen
1250m
Jenaplan Basisschool De Sterrenzee
Basisonderwijs · 130 leerlingen
2126m

Veelgestelde vragen

Over Loetbos 3, Almere

Welk energielabel heeft Loetbos 3?

De woning aan Loetbos 3 in Almere heeft energielabel B.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €1.500.000 in de buurt, maar boven de mediaan van €1.190.000. Het woonoppervlak is 30% kleiner dan het buurtgemiddelde van 321 m², maar het perceel is met 2960 m² uitzonderlijk groot. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 2960 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of andere buitenruimtes. De precieze indeling en mogelijkheden kun je het beste zelf bekijken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een zuinige woning is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het is niet het zuinigste label (A of A+), maar nog steeds bovengemiddeld.