't Steenwerk 13
Deursen en Dennenburg, Oss
Een vrijstaand huis met ruimte om je heen
Aan 't Steenwerk 13 in Deursen-Dennenburg staat een vrijstaande woning uit 1995, met een energielabel A. Met een woonoppervlak van 198 m² volgens de makelaar is dit een stuk ruimer dan het gemiddelde in de buurt, waar woningen rond de 139 m² zitten. De vraagprijs van 785.000 euro ligt boven het gemiddelde van 650.000 euro voor de vrijstaande woningen in Oss, wat de makelaar als aan de hoge kant bestempelt.
De indeling van de woning
De woning heeft acht kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud van het huis is 793 m³. Volgens de BAG-registratie is het woonoppervlak 155 m², terwijl de makelaar 198 m² opgeeft. Het perceel is in beide registraties 464 m².
De buurt Deursen en Dennenburg
Met 690 inwoners is dit een kleine, overzichtelijke kern. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en bijna negen op de tien woningen is een koopwoning. Bewoners van de gemeente Oss geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,2. Een bewoner zegt: "Fijn rustig wonen en dichtbij alle voorzieningen." Een ander noemt het "mooi wonen", maar merkt op dat de gemeenschap in de stad minder hecht is dan in een dorp.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De basisschool Bs De Vier Heemskinderen ligt op twee straten verder, op 194 meter. Voor boodschappen is de Coop op 1,7 kilometer de dichtstbijzijnde supermarkt, en de huisartsenpraktijk in Ravenstein zit op 1,5 kilometer. Buslijn 294 stopt op ongeveer een kilometer bij station Ravenstein, en het treinstation zelf ligt op 992 meter. De gemeente Oss is met de auto goed te bereiken. De geluidsbelasting door wegverkeer is 42 dB en door spoorweglawaai 36 dB, beide onder de norm. Het funderingsrisico is laag op zandgrond, en wateroverlast bij hevige regen is laag. Het overstromingsrisico is nu gemiddeld, maar in 2050 laag. Hittestress is nu laag en in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Casteren aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over 't Steenwerk 13, Deursen-Dennenburg
Wat is de vraagprijs van deze woning?
De vraagprijs is 785.000 euro. Dat is hoger dan het gemiddelde van 650.000 euro voor koopwoningen in de buurt, en ook hoger dan de gemiddelde prijs per vierkante meter van 4.676 euro in de buurt. De makelaar kwalificeert de prijs als aan de hoge kant.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft acht kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 793 m³. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 198 m², terwijl de BAG-registratie 155 m² aangeeft.
Wat is het energielabel van deze woning?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar het is een feitelijke registratie.
Hoe is het funderingsrisico in deze omgeving?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is nu gemiddeld, maar in 2050 laag. Wateroverlast bij hevige regen is laag.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De basisschool Bs De Vier Heemskinderen ligt op 194 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 1,7 kilometer. De huisartsenpraktijk in Ravenstein zit op 1,5 kilometer en de apotheek op 1,6 kilometer. Buslijn 294 stopt op ongeveer een kilometer.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
Het treinstation Ravenstein ligt op 992 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Ravenstein, Station op 1.019 meter, waar buslijn 294 stopt. Ook de haltes Ravenstein, Schaafdries en Ravenstein, Contre Escarpe worden door deze lijn bediend.
Wat vinden bewoners van de omgeving?
Bewoners van de gemeente Oss geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,2. Een bewoner zegt: "Fijn rustig wonen en dichtbij alle voorzieningen." Een ander noemt het "mooi wonen", maar merkt op dat de gemeenschap in de stad minder hecht is dan in een dorp.
Hoe groot is het perceel van deze woning?
Het perceel is 464 m², zowel volgens de BAG-registratie als volgens de makelaar. Het woonoppervlak verschilt echter: de BAG geeft 155 m² aan, terwijl de makelaar 198 m² opgeeft.





