Vrijstaande woning te koop: Tamariskhof 7, Amsterdam

Tamariskhof 7

Rieteiland-Oost, Amsterdam

€ 2.370.000
Buurt Rieteiland-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 295m²
295m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Tamariskhof 7 in Amsterdam is een echte blikvanger. Met 295 m² woonoppervlak en een perceel van 375 m² biedt het veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €2.370.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amsterdam.

De buurt Rieteiland-Oost

De woning ligt in de buurt Rieteiland-Oost, een rustige en groene wijk op IJburg. De buurt telt 315 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is er veilig: er zijn slechts 3 misdrijven geregistreerd. Er zijn nog geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt. Voor de kinderen is er Laterna Magica (basisonderwijs) om de hoek, en het Montessori Lyceum Terra Nova (voortgezet onderwijs) twee straten verder. Ook de gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hallie & Van Klooster Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.370.000
Prijs per m²€ 8.034
Woonoppervlakte295m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA+
BuurtRieteiland-Oost
WijkIJburg-Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Tamariskhof 7, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Rieteiland-Oost

Inwoners315
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dekamarkt
Pampuslaan 45
940m
Albert Heijn
IJburglaan 719
1523m
Jumbo
Gruttoplein 9
1660m

Scholen

76 binnen 5 km

Montessori Lyceum Terra Nova
Voortgezet onderwijs · 517 leerlingen
592m
Laterna Magica
Basisonderwijs · 642 leerlingen
635m
De Poseidon
Basisonderwijs · 394 leerlingen
873m

Veelgestelde vragen

Over Tamariskhof 7, Amsterdam

Welk energielabel heeft Tamariskhof 7?

De woning aan Tamariskhof 7 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €2.370.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.370.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (295 m²), het perceel (375 m²) en het energielabel A+ is het marktconform voor een vrijstaande woning in Amsterdam. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op Rieteiland-Oost, een rustig deel van IJburg. Het treinstation is 6,6 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1533, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Parkeren is waarschijnlijk geen probleem.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Laterna Magica (basisonderwijs) ligt op 635 meter, De Poseidon op 873 meter, en het Montessori Lyceum Terra Nova (voortgezet onderwijs) op 592 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs (SBO Het Spectrum) op 1 km.