Vrijstaande woning te koop: Voorstraat 45, Lienden
KopenBurenVrijstaande woningenVoorstraat 45

Voorstraat 45

Lienden, Buren

€ 2.195.000
Buurt Lienden, LiendenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 514m²
514m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Voorstraat in Lienden ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 514 m² en een perceel van maar liefst 5050 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. Het energielabel A betekent dat je niet alleen woont in een comfortabel huis, maar ook nog eens energiezuinig. De vraagprijs van €2.195.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Buren, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

Lienden: een fijne, rustige buurt

Lienden is een dorp waar het goed toeven is. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Het is een fijne rustige buurt, maar alsnog mist het geen van de voorzieningen. We hebben een klein winkelcentrum waar we alles kunnen kopen van wat we nodig hebben. Ook is het een prachtige omgeving." De buurt telt zo'n 3555 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de leefomgeving groen en ruim is. Meer weten over de omgeving? Bekijk de buurt Lienden.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit op 694 meter. Ook de Aldi is twee straten verder, op 725 meter. Voor de kinderen is de Eben Haëzerschool op loopafstand (627 meter) en OBS de Sterappel op tien minuten lopen (914 meter). De huisartsenpraktijk is ook dichtbij, op 600 meter. Kortom, alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen handbereik, terwijl je woont in een rustige omgeving. De gemeente Buren biedt daarnaast nog meer mogelijkheden voor recreatie en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Joop van Mourik makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.195.000
Prijs per m²€ 4.270
Woonoppervlakte514m²
Perceeloppervlakte5050m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtLienden
WijkLienden
GemeenteBuren

Locatie

Voorstraat 45, Lienden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Jip Bakker
07-09-2025
Fijne rustige buurt.

Het is een fijne rustige buurt, maar alsnog mist het geen van de voorzieningen. We hebben een klein winkel centrum waar we alles kunnen kopen van wat we nodig hebben. Ook is het een prachtige omgeving. Overal dus een hele positieve buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lienden

Inwoners3.555
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Verbrughweg 16
694m
Aldi
Adelsweg 6
725m
Jumbo
Plantsoenstraat 69
4276m

Scholen

20 binnen 5 km

Eben Haëzerschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
627m
OBS de Sterappel
Basisonderwijs · 213 leerlingen
914m
De Regenboog
Basisonderwijs · 116 leerlingen
2131m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 45, Lienden

Welk energielabel heeft Voorstraat 45?

De woning aan Voorstraat 45 in Lienden heeft energielabel A.

Is €2.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.195.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte van de woning (514 m²) en het enorme perceel van 5050 m² is het niet ongebruikelijk. Vrijstaande woningen in Buren met een dergelijk formaat zijn schaars, en het energielabel A maakt de woning extra aantrekkelijk. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar voor een woning van deze klasse is het een reëel bedrag.

Hoe is de buurt Lienden om in te wonen?

Lienden wordt door bewoners beoordeeld met een 8,0. Het is een rustige buurt met een klein winkelcentrum waar je dagelijkse boodschappen kunt doen. De omgeving is prachtig en groen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er zijn voldoende voorzieningen zoals scholen en een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden. De exacte reistijd hangt af van de bestemming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Eben Haëzerschool zit op 627 meter en OBS de Sterappel op 914 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 4,9 kilometer. Dat is goed te doen met de fiets of auto.

Hoe energiezuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat houdt in dat de isolatie, verwarming en eventuele zonnepanelen of warmtepomp van hoge kwaliteit zijn. Je kunt daardoor lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het is een groot voordeel, zeker bij een woning van deze omvang.