Vrijstaande woning te koop: Waterland 89, Ridderkerk

Waterland 89

Bolnes, Ridderkerk

€ 1.398.500
Buurt Bolnes, RidderkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 296m²
296m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan Waterland 89 in Ridderkerk ademt ruimte en rust. Met 296 m² woonoppervlak en een perceel van 538 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €1.398.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Ridderkerk.

Bolnes: een rustige, groene buurt

De woning staat in de buurt Bolnes, een rustige wijk in Ridderkerk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Wat vind ik van de buurt, ik vind het een fijne buurt het is lekker rustig." In de buurt wonen veel ouderen en gezinnen, en de woningvoorraad bestaat voor bijna de helft uit eengezinswoningen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Bolnes.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (416 m) of de Dirk (499 m). Ook de Lidl is twee straten verder (614 m). Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool De Bosweide (322 m) of de Christelijke Basisschool de Fontein (338 m). De gemeente Ridderkerk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, zoals een park op loopafstand (500 m). Meer over de omgeving vind je op de pagina over de gemeente Ridderkerk.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.398.500
Prijs per m²€ 4.725
Woonoppervlakte296m²
Perceeloppervlakte538m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtBolnes
WijkBolnes
GemeenteRidderkerk

Locatie

Waterland 89, Ridderkerk

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Lizzy
16-10-2023
Wat vind ik van de buurt

Wat vind ik van de buurt, ik vind het een fijne buurt het is lekker rustig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bolnes

Inwoners7.965
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Hoogvliet
Rhijnauwensingel 227-237
416m
Dirk
Vechtstraat 1 a
499m
Lidl
Amerstraat 2
614m

Scholen

114 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Bosweide
Basisonderwijs · 292 leerlingen
322m
Christelijke Basisschool de Fontein
Basisonderwijs · 316 leerlingen
338m
De Barkentijn
Basisonderwijs · 165 leerlingen
433m

Veelgestelde vragen

Over Waterland 89, Ridderkerk

Welk energielabel heeft Waterland 89?

De woning aan Waterland 89 in Ridderkerk heeft energielabel A.

Is €1.398.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.398.500 is aan de hoge kant, maar gezien het grote woonoppervlak (296 m²), het ruime perceel (538 m²) en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Ridderkerk. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe rustig is de buurt Bolnes?

Bolnes staat bekend als een rustige buurt. Een bewoner zegt: "Het is lekker rustig." De buurt heeft veel groen en een lage stedelijkheidsgraad (2 op een schaal van 5), wat bijdraagt aan de rustige sfeer.