Vrijstaande woning te koop: Karl Marxstraat 86, Rotterdam
KopenRotterdamVrijstaande woningenKarl Marxstraat 86

Karl Marxstraat 86

Lombardijen, Rotterdam

€ 1.300.000
Buurt Lombardijen, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 259m²
138% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Karl Marxstraat in Lombardijen is een opvallende verschijning in de wijk. Met 259 m² woonoppervlak en een perceel van 1289 m² biedt het veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel B betekent dat het huis redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zeldzaamheid van dit type woning in de buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Rotterdam.

Lombardijen: rustig en compleet

Lombardijen is een rustige buurt in Rotterdam-Zuid, met veel groen en voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Ik vind dat die buurt is helemaal rustig." Een ander noemt het een "Prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz." Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een gemiddelde score van 6,72. De buurt telt veel eengezinswoningen en heeft een doorsnee inkomensniveau. Lees meer over de buurt Lombardijen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of SPAR express (ook op loopafstand). Basisscholen zijn er genoeg: de Rotterdamse Schoolvereniging 11 zit naast de deur, en de Paus Joannesschool KBO is ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is het Avicenna Lyceum op tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. Ontdek meer over de gemeente Rotterdam.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 5.019
Woonoppervlakte259m²
Perceeloppervlakte1289m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtLombardijen
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Karl Marxstraat 86, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 16 bewoners

7.5
IshmarTromp
10-11-2025
Rustig

Ik vind dat die buurt is helemaal rustig

8.4
J de Clerck
21-07-2025
Prima buurt

Prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz

7.5
J. de Clerck
08-07-2025
Leuk

Levendige buurt met alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis

7.1
Marcel
01-03-2025
Vuil

Jammer dat er in de buurt zoveel vuil buiten de bakken gegooid wordt, ook dat het grofvuil niet door de bewobers wordt aangemeld, hierdoor veel rond zwervend vuil en ongedierte.

4.5
Jacqueline Meertens
01-03-2025
Afval put

Helaas is Lombardijen ,zeker in de laatste 10 jaar erg achteruit gegaan. Je ziet het zienderogen verpauperen ,wat zo jammer is van zo mooie wijk ,dat altijd wel een status had van een mooie schone nette wijk. Helaas draagt daar de bewoners en zeker ook de gemeente Rotterdam een steentje aan bij. Veiligheid is ver te zoeken, drugs overlast, overlast bij de ondergrondse containers waar al het huisraad maar wordt neer gegooid. Vuil opstraat, dat proberen een aantal bewoners door geregeld te prikken bij te houden, anders zien we de ratten en muizen rond de containers vrolijk rond dansen. En dit is maar een kleine impressie van het afval putje van Rotterdam Gemeente moet stoppen met bezuinigen en minder bonussen uitdelen aan de hogere hand ,geld gebruiken voor de wijken en zorgen dat het weer leefbaar wordt voor de echte Rotterdammers

6.3
Dilano
21-12-2024
Tis n prima buurt

Tis een prima buurt maar der kunnen wel aanpassingen komen zoals meer prullenbakken en meer schoonmaak voor t vuil op straat

Buurt statistieken

Gegevens uit Lombardijen

Inwoners15.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lombardijen

Woningvoorraad7.057
Gem. WOZ-waarde€ 231.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Jumbo
Spinozaweg 293
536m
Lidl
Spinozaweg 181
568m
SPAR express
Vaanweg 85
598m

Scholen

148 binnen 5 km

Rotterdamse Schoolvereniging 11
Basisonderwijs · 191 leerlingen
118m
Paus Joannesschool KBO
Basisonderwijs · 499 leerlingen
246m
Avicenna Lyceum
Voortgezet onderwijs · 390 leerlingen
399m

Veelgestelde vragen

Over Karl Marxstraat 86, Rotterdam

Welk energielabel heeft Karl Marxstraat 86?

De woning aan Karl Marxstraat 86 in Rotterdam heeft energielabel B.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €324.079, maar dat komt doordat deze woning met 259 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in Lombardijen (92 m²). De prijs per m² is ongeveer €5.019, terwijl het buurtgemiddelde €3.523 per m² is. Het is een uniek object in de buurt, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de buurt Lombardijen om in te wonen?

Lombardijen wordt door bewoners omschreven als rustig en compleet. Er zijn winkels, een ziekenhuis en openbaar vervoer dichtbij. De buurt heeft veel groen en een gemengde bevolking. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch voorzieningen binnen handbereik wil hebben.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft slechts 8,3% van de woningen label B, dus dit is bovengemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rotterdamse Schoolvereniging 11 (118 m) en de Paus Joannesschool KBO (246 m). Voor voortgezet onderwijs is het Avicenna Lyceum op 399 m afstand. Ook zijn er speciale onderwijsvoorzieningen in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in Lombardijen?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

Lombardijen bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (26% van de woningvoorraad) en appartementen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970 (92,5%). Koopwoningen maken 29% uit van de woningvoorraad.

Hoe veilig is Lombardijen?

In de buurt zijn in totaal 995 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.