Woning te koop: H.J.E. Wenckebachplein 281, Amsterdam-Duivendrecht
KopenOuder-AmstelWijk 00DuivendrechtH.J.E. Wenckebachplein 281

H.J.E. Wenckebachplein 281

Duivendrecht, Ouder-Amstel

€ 542.500
Buurt Duivendrecht, Amsterdam-DuivendrechtBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een dorpse omgeving

Dit appartement uit 2024 ligt in Duivendrecht, een dorp dat tussen Amsterdam en Diemen in ligt. Het is een rustige, kindvriendelijke buurt waar samenhorigheid heerst. De woning is met 52 m² en een vraagprijs van €542.500 aan de hoge kant, maar nieuwbouw in deze prijsklasse is schaars. Bekijk ook andere woningen in Ouder-Amstel.

Duivendrecht: een dorp tussen steden

Duivendrecht wordt omschreven als een dorp waar mensen elkaar kennen en er een hechte gemeenschap is. Een bewoner zegt: "Het is een dorp, gelegen tussen o.a. Diemen en Amsterdam Zuidoost. Veel mensen zijn er zelf opgegroeid en kennen elkaar." De buurt telt ruim 5500 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste kinderen gaan naar een van de twee basisscholen, wat speelafspraakjes makkelijk maakt. Lees meer over de buurt Duivendrecht.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: de A. Bekemaschool en Openbare Basisschool De Grote Beer, beide op twee straten verder. Het dorp heeft verder een drogist, sigarenwinkel en eetgelegenheden. Voor uitgebreid winkelen kun je uitwijken naar winkelcentra in de omgeving. Ontdek meer over de gemeente Ouder-Amstel.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 542.500
Prijs per m²€ 10.433
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte570m²
Bouwjaar2024
BuurtDuivendrecht
WijkWijk 00
GemeenteOuder-Amstel

Locatie

H.J.E. Wenckebachplein 281, Amsterdam-Duivendrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Patricia
05-08-2023
Een dorp tussen steden

Over het algemeen een heel kindvriendelijke buurt. Het wordt niet vaak gewaardeerd als er laat nog lawaai wordt gemaakt omdat de meeste mensen moeten werken en/of kinderen hebben die vroeg op moeten staan. Hou daar rekening mee want als je van een feestje houdt is Duivendrecht misschien niet jouw plek. Het is een dorp, gelegen tussen o.a. Diemen en Amsterdam Zuidoost. Veel mensen zijn er zelf opgegroeid en kennen elkaar. Er heerst samenhorigheid en vaak wordt er op het dorpsplein een babbeltje gemaakt met buren. De meeste kinderen gaan naar één vd twee basisscholen die Duivendrecht rijk is. Dat maakt het makkelijk en prettig om speelafspraakjes te maken omdat bijna alle vriendjes in Duivendrecht wonen. Doordat de metro dichtbij stopt èn er een bus rijdt door het dorp is Duivendrecht met het ov prima te bereiken. Op het Duivendrecht station kan je zelfs de trein pakken. Het dorp heeft o.a. een supermarkt, drogist, sigarenwinkel en eetgelegenheden. Voor winkelen kan je het beste uitwijken naar één vd winkelcentra in de omliggende gemeenten. Je kan winkelen in de Amsterdamse Poort in Zuidoost, Diemen Centrum en Oostpoort in Amsterdam Oost. Een fijn, rustig dorp waar je van moet houden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Duivendrecht