Appartement te koop: Dijkmeerlaan 361, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenDijkmeerlaan 361

Dijkmeerlaan 361

Weespertrekvaart, Amsterdam

€ 455.000
Buurt Weespertrekvaart, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement met A++-label

Dit gloednieuwe appartement aan de Dijkmeerlaan in Amsterdam is in 2022 opgeleverd en heeft het hoogste energielabel A++. Met 46 m² woonoppervlak is het compact, maar de prijs van €455.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde. Het aanbod van appartementen in Amsterdam is divers, maar dit exemplaar springt eruit door zijn moderne bouw en lage energiekosten.

Buurt Weespertrekvaart

De buurt Weespertrekvaart is een relatief nieuwe wijk met veel jonge bewoners. De enige buurtreview geeft een score van 5,5 en meldt: "Ik woon hier minder dan een halfjaar en had hoge verwachtingen helaas zijn die niet waargemaakt en voel ik me onveilig in de buurt." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en de meeste woningen zijn na 2010 gebouwd.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Montessorischool de Amstel en Daltonschool Spinoza20first, beide op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij AH to go, twee straten verder, of bij de Aldi en Albert Heijn op tien minuten lopen. Een park of plantsoen ligt op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ramon Mossel Makelaardij. De advertentie is compleet met alle gegevens.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 455.000
Prijs per m²€ 9.891
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte1290m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtWeespertrekvaart
WijkOmval/Overamstel
GemeenteAmsterdam

Locatie

Dijkmeerlaan 361, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.5
Fabiënne
29-04-2025
Mijn buurt is vrij nieuw

Ik woon hier minder dan een halfjaar en had hoge verwachtingen helaas zijn die niet waargemaakt en voel ik me onveilig in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Weespertrekvaart

Inwoners1.405
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Weespertrekvaart

Woningvoorraad414
Gem. WOZ-waarde€ 646.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

129 binnen 5 km

AH to go
Julianaplein 7
822m
Aldi
Gaaspstraat 41
1151m
Albert Heijn
Rijnstraat 139
1232m

Scholen

163 binnen 5 km

Montessorischool de Amstel
Basisonderwijs · 280 leerlingen
355m
Daltonschool Spinoza20first
Voortgezet onderwijs · 1034 leerlingen
372m
PI-school Professor Waterink Zuid
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
812m

Veelgestelde vragen

Over Dijkmeerlaan 361, Amsterdam

Welk energielabel heeft Dijkmeerlaan 361?

De woning aan Dijkmeerlaan 361 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €455.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €455.000 ligt onder het buurtgemiddelde van €792.500, maar het appartement is met 46 m² ook kleiner dan gemiddeld (77 m²). De prijs per m² is ongeveer €9.891, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €10.483 per m². Gezien het energielabel A++ en het bouwjaar 2022 is de prijs marktconform.

Hoe veilig is de buurt Weespertrekvaart?

In de buurt zijn in de laatste periode 128 misdrijven geregistreerd. De enige buurtreview geeft een score van 5,5 en meldt dat de bewoner zich onveilig voelt.

Wat zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig, wat betekent dat de stookkosten laag zijn. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar je kunt rekenen op een lage energierekening.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Montessorischool de Amstel (basisonderwijs) en Daltonschool Spinoza20first (voortgezet onderwijs). Ook zijn er andere basisscholen zoals de A. Bekemaschool en Openbare Basisschool De Grote Beer op ongeveer tien minuten lopen.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,0 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto via de nabijgelegen snelwegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 98 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dit is relatief lang, wat kan wijzen op een minder snelle markt.

Ramon Mossel Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen