Woning te koop: Hommelstraat 60, Arnhem
Verkocht onder voorbehoud
KopenArnhemSpijkerkwartierHommelstraatHommelstraat 60

Hommelstraat 60

Hommelstraat, Arnhem

€ 329.500
Buurt Hommelstraat, ArnhemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
55% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Hommelstraat 60: een sfeervol appartement in Arnhem

Dit appartement aan de Hommelstraat ademt de charme van 1938, met een moderne twist dankzij energielabel A. Met 124 m² woonoppervlak biedt het flink wat ruimte, meer dan veel andere woningen in Arnhem. De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor deze buurt.

De buurt Hommelstraat

De buurt Hommelstraat is een levendige, stedelijke wijk in het Spijkerkwartier. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen en de gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar. De sfeer is jong en dynamisch.

Leven in de straat

In de straat zelf is het aangenaam wonen. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Jan Ligthartschool en Jenaplan basisschool de Sterrenkring, beide op een paar minuten lopen. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Arnhem biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Zevenaar (Voorheen Heilbron Makelaardij) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 329.500
Prijs per m²€ 2.657
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte79m²
Bouwjaar1938
EnergielabelA
BuurtHommelstraat
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Hommelstraat 60, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Hommelstraat

Inwoners1.450
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hommelstraat

Woningvoorraad936
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Coop
Hommelseweg 100
180m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
270m
PLUS
Roggestraat 26
313m

Scholen

70 binnen 5 km

Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 431 leerlingen
433m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
521m
Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Hommelstraat 60, Arnhem

Welk energielabel heeft Hommelstraat 60?

De woning aan Hommelstraat 60 in Arnhem heeft energielabel A.

Is €329.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €329.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€258.204) en ook boven de mediaan (€265.000). Maar dit appartement is met 124 m² flink groter dan het buurtgemiddelde van 80 m², en heeft een uitstekend energielabel A. De prijs per m² is met €2.657 lager dan het buurtgemiddelde van €4.388, dus voor de ruimte betaal je relatief weinig.

Hoe is de buurt Hommelstraat om in te wonen?

De Hommelstraat ligt in het Spijkerkwartier, een zeer stedelijk gebied met veel voorzieningen om de hoek. De buurt telt veel jonge alleenstaanden en is levendig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een dynamische wijk zien met een mix van huishoudens.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed verbonden met de rest van de regio.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Jan Ligthartschool (433 m) en Jenaplan basisschool de Sterrenkring (521 m) zijn beide binnen vijf minuten lopen. Ook het Stedelijk Gymnasium Arnhem (942 m) is een optie voor voortgezet onderwijs.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 256 misdrijven geregistreerd. Dat is een cijfer om in gedachten te houden, maar zonder context van andere buurten is het lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving, wat vaak gepaard gaat met een hogere criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, dus dit appartement zit in de top van energiezuinige woningen.

Alpina Zevenaar (Voorheen Heilbron Makelaardij)
Geen mail gevonden