Appartement te koop: Binckhorstlaan 313N, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenBinckhorstlaan 313N

Binckhorstlaan 313N

Binckhorst, Den Haag

€ 440.000
Buurt Binckhorst, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
58% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Appartement in de Binckhorst

Dit appartement uit 2003 met energielabel A ligt in de Binckhorst, een wijk in Den Haag die volop in ontwikkeling is. Met 73 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €440.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Binckhorst

De Binckhorst is een industriegebied waar steeds meer woningen bijkomen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 4,19. Een bewoner zegt: "Het is een buurt waar eigenlijk geen voorzieningen zijn." Een ander noemt het "een industriegebied met een paar huizen." De buurt telt veel jonge huishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Meer over de buurt Binckhorst.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (777 m) of de Ekoplaza twee straten verder (941 m). Basisschool Groen van Prinsterer (539 m) en KC de Telescoop (661 m) zijn op loopafstand. De gemeente Den Haag werkt aan de herontwikkeling van de Binckhorst, wat de komende jaren meer voorzieningen moet brengen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hypodomus Leiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 6.027
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte1073m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtBinckhorst
WijkBinckhorst
GemeenteDen Haag

Locatie

Binckhorstlaan 313N, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Matig · 2 bewoners

3.9
Iris
02-07-2025
Een industrie terrein met wat woningen waar niet over nagedacht is.

Het is een buurt waar eigenlijk geen voorzieningen zijn. Laatst is er een hele kleine albert heijn gekomen maar je kan daar bijna niks kopen. Voor de rest zijn er geen voorzieningen, de natuur is er eigenlijk niet. Ze proberen wel de buurt mooier te maken. Het is wel goed bereikbaar met de fiets en met de auto maar dat komt ook omdat er een hele drukke weg door heen gaat. Hierdoor zijn sommige plekken voor de fietsers gevaarlijk. Er ligt veel afval en in de avond kan het gevaarlijk zijn. Sommige lichten werken niet en er lopen soms vreemde mensen rond. Er is niet echt een gemeenschap aangezien er heel veel bedrijven in de buurt zijn. Ook zitten er 2 opvangcentrums die soms overlast kunnen veroorzaken in de avond en overdag (jongens op fatbikes die dingen roepen.) Hierdoor is de veiligheid ook minder goed zeker in de avond als er niet veel mensen zijn.

4.5
Iris
15-09-2024
Een industriegebied met een paar huizen.

Geen groen op de binckhorst, geen supermarkten in de buurt.in de avond best gevaarlijk. En er ligt veel afval.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binckhorst

Inwoners2.075
Mannen58%
Vrouwen42%

Woningmarkt

Gegevens uit Binckhorst

Woningvoorraad899
Gem. WOZ-waarde€ 301.000