Appartement te koop: Céramiquelaan 29, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenCéramiquelaan 29

Céramiquelaan 29

Overhoeks, Amsterdam

€ 875.000
Buurt Overhoeks, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 122m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Overhoeks

Dit appartement aan de Céramiquelaan 29 in Overhoeks voelt als een oase van rust, terwijl je binnen tien minuten in het bruisende centrum van Amsterdam bent. Het is een moderne woning uit 2012 met energielabel A++, wat betekent dat je energierekening laag zal zijn. Met een prijs van €875.000 is dit appartement marktconform geprijsd voor een woning van 106 m² in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in Overhoeks is €8.392, en er staan momenteel 5 appartementen in Amsterdam te koop.

Overhoeks: rustig en gewaardeerd

Overhoeks is een rustige, veilige buurt met een fijne sfeer, zoals bewoners aangeven. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,67. Een bewoner zegt: "Het is een hele fijne buurt, wel jammer dat de dichtbijzijnde supermarkt zo klein is en dus niet alles heeft." Een ander vult aan: "Het is een fijne buurt om in op te groeien, wel jammer dat er geen grote supermarkt in de buurt is." De buurt telt 3.245 inwoners, waarvan veel jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch voelt het rustig aan. Meer weten? Bekijk de buurt Overhoeks.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (122 meter). Voor een grotere supermarkt moet je iets verder, maar met de fiets ben je er zo. In de buurt vind je ook scholen: het Hyperion Lyceum (voortgezet onderwijs) op 313 meter en IKC Overhoeks (basisonderwijs) op 316 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en parken dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 8.255
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte661m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA++
BuurtOverhoeks
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Céramiquelaan 29, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
Louis
28-02-2025
Goed voor gezinnen

Het is een hele fijne buurt, wel jammer dat de dichtbijzijnde supermarkt zo klein is en dus niet alles heeft

7.9
Louis
07-09-2024
Fijn

Het is een fijne buurt ok in op te groeien, wel jammer dat er geen grote supermarkt in de buurt is, je moet daarvoor toch wel de fiets pakken on 7 minuten te fietsen.

7.9
Ronn Kools
19-08-2023
Mooi en rustig Overhoeks

Naar mijn mening is Overhoeks een mooie rustige buurt. Het is makkelijk dat je binnen 10 minuten in het hart van Amsterdam bent zonder last te hebben van de drukte van het centrum. Er hangt een rustige en veilige sfeer. Het enige nadeel is dat er nog wat winkels ontbreken. Er is slechts 1 kleine Albert Heijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Overhoeks

Inwoners3.245
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Overhoeks

Woningvoorraad1.925
Gem. WOZ-waarde€ 575.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

141 binnen 5 km

Albert Heijn
Bercylaan 5
122m
AH to go
Stationsplein 45F
631m
AH to go
De Ruijterkade 24
735m

Scholen

187 binnen 5 km

Hyperion Lyceum
Voortgezet onderwijs · 858 leerlingen
313m
IKC Overhoeks
Basisonderwijs · 360 leerlingen
316m
Dalton Kind Centrum De IJsbreker
Basisonderwijs · 520 leerlingen
774m

Veelgestelde vragen

Over Céramiquelaan 29, Amsterdam

Welk energielabel heeft Céramiquelaan 29?

De woning aan Céramiquelaan 29 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €875.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €875.000 is marktconform. In Overhoeks ligt de gemiddelde verkoopprijs van appartementen rond de €927.609, en de gemiddelde vraagprijs per m² is €8.392. Dit appartement van 106 m² komt uit op €8.255 per m², wat iets onder het gemiddelde ligt. De woning heeft energielabel A++, wat bijdraagt aan de waarde.

Hoe is de buurt Overhoeks om in te wonen?

Overhoeks wordt door bewoners beoordeeld met een 7,67 en staat bekend als rustig en veilig. Het is een stedelijke buurt met veel jonge bewoners, maar zonder de drukte van het centrum. Wel is er kritiek op het beperkte winkelaanbod: de dichtstbijzijnde supermarkt is klein, en voor een grote supermarkt moet je fietsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. In de buurt heeft 70,8% van de woningen label A+ of hoger, dus dit appartement zit in het topsegment.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Hyperion Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op 313 meter, en IKC Overhoeks (basisonderwijs) op 316 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en andere basisscholen in de omgeving.

Hoe is het openbaar vervoer in Overhoeks?

Wel zijn er bus- en tramverbindingen in de buurt, en met de fiets ben je binnen 10 minuten in het centrum van Amsterdam.

Wat voor type woningen staan er in Overhoeks?

Overhoeks bestaat volledig uit appartementen; er zijn geen eengezinswoningen. De woningvoorraad is relatief nieuw: 100% van de woningen is gebouwd na 2010. Dit appartement uit 2012 past dus in het straatbeeld van moderne, energiezuinige bouw.