Appartement te koop: De Kempenaerstraat 85, Nijmegen
KopenNijmegenAppartementenDe Kempenaerstraat 85

De Kempenaerstraat 85

Hatert, Nijmegen

€ 430.000
Buurt Hatert, NijmegenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Hatert

Dit appartement aan de De Kempenaerstraat 85 in Nijmegen-Zuid voelt licht en ruim, met 98 vierkante meter woonoppervlak. Het is gebouwd in 2009 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €430.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang en kwaliteit in Nijmegen. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Nijmegen ligt rond de €3907 per vierkante meter.

De buurt Hatert

Hatert is een levendige wijk met ruim 10.000 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Bewoners waarderen de sociale sfeer. Een bewoner zegt: "Het is prettig wonen. Bewoners onderling zeer sociaal." Een ander noemt het "Wij wonen hier fijn". Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,8. De buurt Hatert heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel jaren 70-bouw en nieuwere appartementen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of de Aldi, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen als Vossenburcht en De Klumpert, allebei op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Kandinsky College op tien minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt verder veel voorzieningen, zoals parken en restaurants, allemaal binnen tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 430.000
Prijs per m²€ 4.388
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte14782m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtHatert
WijkNijmegen-Zuid
GemeenteNijmegen

Locatie

De Kempenaerstraat 85, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

6.4
Wjm loeffen
25-02-2026
Stortplaats

Zijn veel mensen die overal vuil neer gooien en zijn er bij die van de balkon een stort plaats maken

7.5
Stanley Tahalele
09-02-2026
Levendig

Het is prettig wonen. Bewoners onderling zeer sociaal.

7.1
Mientje merceij
25-10-2025
Wij wonen hier fijn

Wij kunnen met de hele buurt goed opschieten

10
Miranda
31-07-2025
Hatwrt fijn wonen voor mensen en kinderen en dieren

Fijne buurt alles bij de hand goede berijkbaarqheid En vooral veel natuur En veel omhanden voor contacten in de buurt goede verbinding met mensen vriendelijke wijk

8.0
Miranda De ruijter
18-05-2025
De natuur is vmij heel belangrijk

Goede winkels fijne kerk gemeenschap . Dorps gevoel hatert

Buurt statistieken

Gegevens uit Hatert

Inwoners10.215
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hatert

Woningvoorraad5.074
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Aldi
Binnenhof 10-12
223m
Lidl
Hatertseweg 827
398m
Jumbo
Hatertseweg 835
457m

Scholen

63 binnen 5 km

Basisschool Vossenburcht
Basisonderwijs · 162 leerlingen
255m
Basisschool De Klumpert
Basisonderwijs · 167 leerlingen
294m
Kandinsky College voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1317 leerlingen
633m

Veelgestelde vragen

Over De Kempenaerstraat 85, Nijmegen

Welk energielabel heeft De Kempenaerstraat 85?

De woning aan De Kempenaerstraat 85 in Nijmegen heeft energielabel A.

Is €430.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €430.000 ligt iets onder de mediaanprijs van €440.000 voor koopwoningen in Hatert. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was de afgelopen periode €411.385, dus de vraagprijs is aan de hoge kant maar niet onrealistisch. Het appartement is 98 m² groot, wat neerkomt op €4.388 per m², iets boven het buurtgemiddelde van €3.907 per m². Het energielabel A en het bouwjaar 2009 zijn pluspunten die de prijs kunnen rechtvaardigen.

Hoe is de sfeer in Hatert?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners over het algemeen tevreden zijn. Een bewoner noemt het 'prettig wonen' met sociale buren. Een ander zegt: 'Wij kunnen met de hele buurt goed opschieten.' Wel is er een kritische noot over zwerfvuil en balkons die als stortplaats worden gebruikt. De gemiddelde score is 7,8 uit 5 reviews. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen, wat zorgt voor een gemengde sfeer.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 40 minuten lopen of 10 minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi ligt op 223 meter, de Lidl op 398 meter en een Jumbo op 457 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe zit het met scholen in de omgeving?

Er zijn diverse basisscholen dichtbij: Basisschool Vossenburcht op 255 meter en Basisschool De Klumpert op 294 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Kandinsky College op 633 meter en Yuverta vmbo op 879 meter. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. De woning is gebouwd in 2009 en heeft waarschijnlijk goede isolatie en dubbel glas. Dit houdt de stookkosten laag in vergelijking met oudere woningen.