Dorpstraat 70
Heer, Maastricht
Een appartement in Heer
Dit appartement aan de Dorpstraat 70 ligt in Heer, een buurt in Maastricht. Met een vraagprijs van €550.000 zit je hier 40% onder het buurtgemiddelde van €917.750, wat deze woning een scherpe prijs geeft. De woning is een appartement, en als je kijkt naar appartementen in Maastricht, zie je wat er in de gemeente te koop staat. De woning is gebouwd in 1979 en heeft een woonoppervlak van 105 m² volgens de BAG-registratie.
De woning zelf
Deze advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet mogelijk om iets te zeggen over de energiezuinigheid van de woning. Verder zijn er geen details over de indeling of kenmerken opgegeven, zoals het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin. Het bouwjaar is 1979, wat een feit is zonder verdere conclusies.
Heer
Heer is een buurt met ruim 7.300 inwoners, waarvan een kwart 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,02, op basis van acht beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar er is ook veel onrust en herrie door jongeren." Een ander noemt het "Beestje afgelegen" en zegt: "Was liever terug naar de westkant." De buurt Heer heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.
Voorzieningen en bereikbaarheid
In de buurt vind je op loopafstand de PLUS op 277 meter en Albert Heijn op 391 meter. Basisschool De Vlinderboom zit op 394 meter, en het Bernard Lievegoed College op 479 meter. De huisarts zit bij Gezondheidscentrum Heer op 352 meter, en de Service Apotheek Heer op 351 meter. De bushalte Maastricht, Dorpstraat/Kerk is op 54 meter met lijn 2, en het treinstation Maastricht Randwyck ligt op 785 meter. Dit alles ligt in de gemeente Maastricht. Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die gebiedsindicaties zijn en geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 64 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met een bodemsoort van zand. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, maar wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.
Bron/makelaar
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Pooters Makelaardij - Pro Housing op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Dorpstraat 70, Maastricht
Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €550.000. Volgens de buurtcijfers ligt dat 40% onder de gemiddelde vraagprijs van €917.750 in de buurt Heer. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.920, terwijl deze woning op €5.238 per m² zit op basis van de BAG-oppervlakte van 105 m². De mediaanprijs in de buurt is €350.000.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De makelaar heeft geen details gepubliceerd over de indeling, zoals het aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook het energielabel ontbreekt. Het adres is wel volledig, dus de locatie- en buurtgegevens kloppen. De woning is een appartement uit 1979 met een woonoppervlak van 105 m² volgens de BAG-registratie.
Hoe is de geluidssituatie rond dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 64 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 13 dB Lden en vliegverkeer 36 dB Lden, beide niet boven de norm. Deze indicaties zijn op gebiedsniveau en geen meting op het adres zelf.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je de PLUS op 277 meter en Albert Heijn op 391 meter. Basisschool De Vlinderboom zit op 394 meter en het Bernard Lievegoed College op 479 meter. De huisarts is bij Gezondheidscentrum Heer op 352 meter en de apotheek op 351 meter. Het treinstation Maastricht Randwyck ligt op 785 meter.
Hoe is de buurt Heer qua bevolking en veiligheid?
Heer heeft ruim 7.300 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Het aantal misdrijven in de buurt is 274. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,02. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar er is ook veel onrust en herrie door jongeren."
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is laag, volgens de indicatie op adresniveau. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie en geen inspectie van de specifieke woning. In het postcodegebied is 70% van de panden gebouwd vóór 1970, maar dat zegt niets over de staat van dit appartement.
Is er kans op wateroverlast of overstroming?
Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Deze indicaties zijn op gebiedsniveau en geen voorspelling voor dit specifieke adres.





