Een rustig appartement in Malburgen-West
Aan de Heermoesstraat 42 in Arnhem vind je dit appartement uit 2009, gelegen aan een rustige weg in een woonwijk. Met een energielabel A is dit een zuinig label, wat gunstig is voor de maandelijkse lasten. De vraagprijs van €349.000 ligt 15% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €410.150, wat het een scherpe prijs maakt vergeleken met andere appartementen in Arnhem.
De woning zelf
Deze galerijflat op de 4e woonlaag heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een c.v.-ketel. Er is een balkon aanwezig en je kunt gebruikmaken van een parkeerplaats in de parkeerkelder. Het appartement is in volle eigendom en de VvE-bijdrage bedraagt €19.700 per jaar. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 85 m², terwijl de makelaar 87 m² opgeeft.
Leven in Malburgen-West
Met bijna 4.700 inwoners is dit een levendige buurt, waar veel jonge mensen wonen en een gemoedelijke sfeer heerst, zoals een bewoner het verwoordt. Bewoners van de gemeente Arnhem geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,62; een van hen noemt het "Centraal maar toch rustig gelegen, mooie groene straat in Arnhem". De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 25- tot 45-jarigen. Het is een buurt Malburgen-West waar je direct in een woonwijk zit.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de AH XL op ongeveer 700 meter, of bij de Aldi of Albert Heijn die net zo dichtbij zitten. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals de Basisschool Pastoor van Arsschool op 383 meter. De huisarts en apotheek zitten op ongeveer een kilometer afstand. De bushalte Arnhem, Speenkruidstraat met lijn 11 is op 209 meter, en Arnhem, Gelredome met lijnen 7, 32, 306 en 806 op 210 meter. Het treinstation Arnhem Centraal ligt op 2,2 kilometer. De gemeente Arnhem biedt daarmee een complete omgeving.
Risico-indicaties op adresniveau
Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 27 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem van klei gevoelig voor zetting. Bij hevige regen is er een gemiddelde kans op wateroverlast, en het overstromingsrisico is nu verhoogd maar in 2050 laag. Hittestress is nu laag en wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zigt Makelaars & Hypotheekadvies op Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Heermoesstraat 42, Arnhem
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €349.000 ligt 15% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €410.150. Het prijsverschil per m² is ook 15% lager dan het buurtgemiddelde. In de buurt staan momenteel 20 koopwoningen te koop, met een gemiddelde prijs van €410.150 en een mediaan van €362.500. De prijs per m² in de buurt is gemiddeld €4.704, terwijl deze woning op €4.011 per m² zit.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. Het is een galerijflat op de 4e woonlaag met een inhoud van 279 m³. Er is een balkon aanwezig en een parkeerplaats in de parkeerkelder. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een c.v.-ketel. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 85 m², terwijl de makelaar 87 m² opgeeft.
Wat is de VvE-bijdrage voor deze woning?
De VvE-bijdrage bedraagt €19.700 per jaar. Dit is een belangrijk kostenaspect om mee te nemen in je maandelijkse lasten. De woning is in volle eigendom, wat betekent dat je geen erfpacht hebt. De VvE-bijdrage dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex, zoals onderhoud aan gemeenschappelijke ruimtes en verzekeringen.
Hoe zit het met de geluidsbelasting rondom deze woning?
Volgens openbare risicodata op adresniveau is de geluidsbelasting van wegverkeer 58 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 27 dB Lden, wat onder de norm blijft. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning. De woning ligt aan een rustige weg, volgens de makelaar.
Wat is het funderingsrisico en de bodemsoort?
Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata. De bodem bestaat uit klei, wat gevoelig is voor zetting. Dit is een gebiedsindicatie en geen inspectie van deze woning. Het betekent dat er op buurtniveau geen verhoogd risico is, maar de bodemsoort kan wel invloed hebben op de fundering op de lange termijn.
Welke supermarkten zitten er in de buurt?
Binnen ongeveer 700 tot 800 meter vind je meerdere supermarkten: AH XL op 734 meter, Aldi op 748 meter, Albert Heijn op 763 meter en nog een Aldi op 830 meter. Daarnaast is er een Albert Heijn op 1.528 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen. De grote supermarkt op 0,5 km bevestigt dat je snel bij een winkel bent.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushaltes zijn Arnhem, Speenkruidstraat met lijn 11 op 209 meter en Arnhem, Gelredome met lijnen 7, 32, 306 en 806 op 210 meter. Ook Arnhem, Transferium met lijnen 7 en 806 ligt op 373 meter. Het treinstation Arnhem Centraal ligt op 2,2 kilometer. Hiermee heb je goede verbindingen binnen de stad en daarbuiten.
Wat zeggen bewoners over de gemeente Arnhem?
Bewoners van de gemeente Arnhem geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,62, op basis van 75 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Centraal maar toch rustig gelegen, mooie groene straat in Arnhem. Nooit druk maar er is wel wat reuring." Een ander noemt het "prettig wonen, veel jonge mensen en een gemoedelijke sfeer tussen de buurtbewoners." Deze reviews gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Wat is de samenstelling van de buurt Malburgen-West?
De buurt Malburgen-West heeft ongeveer 4.695 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 25 tot 45 jaar met 35%, gevolgd door 45 tot 65 jaar met 24%. Er zijn 43% eenpersoonshuishoudens en 34% huishoudens met kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 42% uit koopwoningen. Dit geeft een beeld van een gemengde buurt met zowel jonge als oudere bewoners.





