Hoogstraat 9
Rosmalen centrum, Den Bosch
Een appartement in het hart van Rosmalen
Dit appartement aan de Hoogstraat 9 ligt in het centrum van Rosmalen, een buurt waar bewoners hun leefomgeving gemiddeld een 8,76 geven. Met 1.770 inwoners en relatief veel 65-plussers is het hier aangenaam wonen. De vraagprijs van €329.500 is marktconform, en ligt 33% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €492.900. Ter vergelijking: de appartementen in Den Bosch laten een ander beeld zien.
De woning zelf
Het appartement uit 1970 heeft een woonoppervlak van 54 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 58 m² aangeeft. De woning telt 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. Het energielabel is B, een zuinig label. De inhoud van de woning is 153 m³.
Leven in Rosmalen centrum
De buurt Rosmalen centrum heeft een levendig karakter, met een bewoner die zegt: "Het is een geweldige buurt om in te wonen." Een ander noemt het "een zeer veilige buurt dicht bij station Rosmalen", met groen, boerderijen, parken en alle winkels en restaurants in de buurt. Op basis van vijf beoordelingen geven bewoners gemiddeld een 8,76. Het is een buurt waar altijd wel iets te doen is in het centrum.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo op 172 meter, of bij Lidl op 303 meter. Kindcentrum De Terp ligt op 379 meter en het Rodenborch-College op 930 meter. De huisartsenpraktijk Rosmalen Centrum zit op 344 meter en de apotheek op 255 meter. Buslijn 4 en 251 stoppen bij halte Rosmalen, Markt op 298 meter, en station Rosmalen ligt op 702 meter. De gemeente Den Bosch heeft verder alle voorzieningen.
Risico-indicaties
Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de norm, en van spoorweglawaai 32 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is verhoogd, en bij hevige regen is wateroverlast gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Raadhuys Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Hoogstraat 9, Rosmalen
Hoe verhoudt de vraagprijs van dit appartement zich tot andere koopwoningen in de buurt?
De vraagprijs van €329.500 ligt 33% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €492.900. Per vierkante meter ligt de prijs echter 12% boven het buurtgemiddelde, omdat het appartement met 54 m² kleiner is dan het gemiddelde van 92 m². Het prijsverschil is dus deels te verklaren door de oppervlakte.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft dit appartement?
Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. De woning is verdeeld over 1 woonlaag en heeft een inhoud van 153 m³. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 54 m², terwijl de BAG-registratie 58 m² aangeeft.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is B, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft alleen een indicatie van de energieprestatie.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico en de geluidsbelasting?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. De geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van spoorweglawaai 32 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke supermarkten en scholen liggen in de buurt?
Jumbo ligt op 172 meter en Lidl op 303 meter. Kindcentrum De Terp is op 379 meter en Kindcentrum 't Ven op 466 meter. Voor het voortgezet onderwijs is Rodenborch-College op 930 meter. De huisartsenpraktijk zit op 344 meter en de apotheek op 255 meter.
Hoe is de buurt Rosmalen centrum beoordeeld door bewoners?
Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,76 op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner noemt het "een geweldige buurt om in te wonen", een ander waardeert de veiligheid, het groen en de nabijheid van het station. Er is altijd wel iets te doen in het centrum.
Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?
Buslijn 4 en 251 stoppen bij halte Rosmalen, Markt op 298 meter. Station Rosmalen ligt op 702 meter, en ook bushalte Rosmalen, Station is op 691 meter. De treinverbinding vanaf station Rosmalen biedt een directe verbinding met de regio.
Zijn er risico's op wateroverlast of overstroming in dit gebied?
Het overstromingsrisico is verhoogd, en bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.





