Appartement te koop: Johannes Buijslaan 58, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenJohannes Buijslaan 58

Johannes Buijslaan 58

Lievendaal, Eindhoven

€ 389.000
Buurt Lievendaal, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in Lievendaal

Dit appartement aan de Johannes Buijslaan ademt de rust van een groene, naoorlogse buurt. Met 100 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €389.000 ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €467.188, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Eindhoven.

Buurt Lievendaal

Lievendaal is een rustige, groene buurt in Eindhoven. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, en er wonen veel gezinnen en 25- tot 45-jarigen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en veel koopwoningen. Lees meer over de buurt Lievendaal.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (twee straten verder). Ook Nettorama is op loopafstand. Basisschool De Schakel zit naast de deur, en Salto basisschool Strijp Dorp is een paar minuten lopen. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonplus+ Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 3.890
Woonoppervlakte100m²
Bouwjaar1965
EnergielabelB
GemeenteEindhoven

Locatie

Johannes Buijslaan 58, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Lievendaal

Inwoners3.180
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Lievendaal

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 307.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

61 binnen 5 km

Lidl
Lievendaalseweg 5
232m
Nettorama
Hurksestraat 44
984m
Lidl
Klipperstraat 2a
1295m

Scholen

74 binnen 5 km

De Schakel
Basisonderwijs · 196 leerlingen
111m
Salto basisschool Strijp Dorp
Basisonderwijs · 265 leerlingen
470m
Kindcentrum Theresia
Basisonderwijs · 246 leerlingen
702m

Veelgestelde vragen

Over Johannes Buijslaan 58, Eindhoven

Welk energielabel heeft Johannes Buijslaan 58?

De woning aan Johannes Buijslaan 58 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €389.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt 17% onder het gemiddelde van €467.188 in de buurt. De mediaanprijs in Lievendaal is €422.250, dus dit appartement is aan de scherpe kant geprijsd. Het is een appartement van 100 m² met energielabel B, bouwjaar 1965.

Hoe is de buurt Lievendaal om in te wonen?

Lievendaal is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en 25- tot 45-jarigen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het is een veilige buurt met 127 misdrijven per jaar.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Lievendaal worden koopwoningen gemiddeld in 25 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Dit appartement is scherp geprijsd, dus de kans is groot dat het niet lang te koop staat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Schakel op 111 meter, gevolgd door Salto basisschool Strijp Dorp op 470 meter en Kindcentrum Theresia op 702 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen op ongeveer 1 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit. De exacte reistijd hangt af van de route.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 44,4% van de koopwoningen label A, dus dit appartement scoort bovengemiddeld.

Woonplus+ Makelaars B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Woonplus+ Makelaars B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk
Woonplus+ Makelaars B.V.
pararius.nl
Bekijk
Woonplus+ Makelaars B.V.
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Lievendaal

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJohannes Buijslaan 58, Eindhoven
Bekijk