Appartement te koop: Kanaalstraat 134A, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenKanaalstraat 134A

Kanaalstraat 134A

Cremerbuurt-West, Amsterdam

€ 695.000
Buurt Cremerbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Cremerbuurt

Dit appartement aan de Kanaalstraat 134A in Amsterdam ademt de sfeer van de oude stad. Het is gebouwd in 1905 en heeft een energielabel B, wat voor een woning van die leeftijd een mooie score is. Met 52 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €695.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €564.000, maar dat past bij de schaarste aan appartementen in Amsterdam.

De buurt: Cremerbuurt-West

De Cremerbuurt-West is een levendige Amsterdamse buurt met veel jonge bewoners en een hoog voorzieningenniveau. De buurt telt zo'n 5.700 inwoners, waarvan het merendeel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen, maar ook gezinnen vinden er hun weg. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt Cremerbuurt-West is dichtbevolkt en stedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

De Kanaalstraat ligt in een buurt waar je voor je dagelijkse boodschappen zo bij de Albert Heijn bent, op twee minuten lopen. Ook een Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Brede School Annie M.G. Schmidt op 189 meter en Basisschool Het Winterkoninkje op 373 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 13.365
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1905
EnergielabelB
BuurtCremerbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kanaalstraat 134A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Inwoners5.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Woningvoorraad3.410
Gem. WOZ-waarde€ 570.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Overtoom 454H
201m
Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
206m
Albert Heijn
Postjesweg 65H
481m

Scholen

198 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
189m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
250m
Basisschool Het Winterkoninkje 2e Montessori-School
Basisonderwijs · 377 leerlingen
373m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalstraat 134A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Kanaalstraat 134A?

De woning aan Kanaalstraat 134A in Amsterdam heeft energielabel B.

Is de prijs van €695.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €695.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €564.000 en ook boven de mediaan van €595.000. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €605.090, dus de vraagprijs is aan de hoge kant. Wel is het appartement relatief klein (52 m²) en heeft het energielabel B, wat gunstig is voor een woning uit 1905.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Cremerbuurt-West worden gemiddeld in 21 dagen verkocht. Dat is vrij snel, wat aangeeft dat de markt er actief is. Er zijn op dit moment 5 koopwoningen beschikbaar in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Voor een appartement uit 1905 is dat een goed label, want veel oudere woningen hebben een lager label. Je kunt dus lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,6 kilometer afstand, dus op ongeveer 7 minuten lopen. Dat is fijn voor een wandeling of om even tot rust te komen.

Wat voor type woning is dit en hoeveel kamers heeft het?

Het is een appartement (koopwoning) met een oppervlakte van 52 m². Het bouwjaar is 1905, dus het heeft karakteristieke elementen zoals hoge plafonds en grote ramen.

Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
van-maarschalkerwaart.nl
Bekijk
Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.
huispedia.nl
Bekijk
Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v.