Kapellerlaan 255
Kapel-Muggenbroek, Roermond
Een markant huis aan de Kapellerlaan
Dit huis uit 1902 aan de Kapellerlaan 255 is een opvallende verschijning in Kapel-Muggenbroek. Met elf kamers verdeeld over vier woonlagen en een woonoppervlak van 651 vierkante meter volgens de makelaar, is het een woning met flinke proporties. De vraagprijs van €650.000 ligt 58% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €411.107, maar wordt door de marktvergelijking als marktconform beoordeeld. Ter vergelijking: appartementen in Roermond hebben gemiddeld een heel ander prijsniveau.
Een huis met ruimte en historie
De woning telt elf kamers, waaronder zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over vier woonlagen. De inhoud bedraagt 1.112 kubieke meter. Het huis is in 1902 gebouwd en heeft energielabel A++, een zuinig label. De makelaar noemt een woonoppervlak van 651 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 132 vierkante meter aangeeft. De woning is in volle eigendom en wordt verwarmd via een cv-ketel. Volgens de makelaar ligt het huis aan een drukke weg.
Leven in Kapel-Muggenbroek
Met ruim 2.100 inwoners is dit een buurt waar relatief veel 45-plussers wonen. Bewoners van de buurt Kapel-Muggenbroek geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,91, op basis van twintig beoordelingen. Een bewoner noemt het "een rustige buurt met veel groen", een ander is "dik tevreden" over de gezellige sfeer. De meeste huishoudens bestaan uit één persoon, en twee derde van de woningen is een koopwoning.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Lidl op ongeveer 600 meter of de Aldi op een kilometer afstand. De Synergieschool St Alfonsus voor basisonderwijs ligt op 134 meter, en de huisarts en apotheek zitten vrijwel naast de deur. Buslijn 61 stopt op 143 meter bij halte Kapel in 't Zand, en het treinstation Roermond ligt op 1,3 kilometer. Het Laurentius Ziekenhuis is op 1,2 kilometer afstand. De gemeente Roermond biedt daarmee een complete basis aan voorzieningen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicogegevens op adresniveau, die indicaties op gebiedsniveau geven en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer ligt op 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 40 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het huis in 1902 op kleigrond is gebouwd. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, het overstromingsrisico is laag en hittestress wordt nu als laag ingeschat, maar in 2050 als gemiddeld.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder M3 Makelaars & Taxateurs en M3 Makelaardij.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Veelgestelde vragen
Over Kapellerlaan 255, Roermond
Hoe verhoudt de vraagprijs van €650.000 zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs ligt 58% boven de gemiddelde vraagprijs van €411.107 in Kapel-Muggenbroek. Toch wordt de prijs als marktconform beoordeeld, wat betekent dat de prijs in lijn ligt met wat vergelijkbare woningen in de buurt opbrengen. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €2.869, terwijl deze woning op €998 per vierkante meter wordt aangeboden op basis van de makelaar-opgave.
Hoe groot is deze woning echt?
De makelaar geeft een woonoppervlak van 651 vierkante meter op, terwijl de BAG-registratie 132 vierkante meter vermeldt. Beide waarden worden genoemd, zonder dat er een verklaring wordt gegeven voor het verschil. De woning telt elf kamers, zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over vier woonlagen. De inhoud is 1.112 kubieke meter.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
De woning heeft energielabel A++, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van het huis, maar geeft alleen een indicatie van de energieprestatie. In de buurt heeft 35,3% van het koopaanbod energielabel A, en geen enkel ander huis in het huidige aanbod heeft label A+ of hoger.
Hoe zit het met het funderingsrisico van dit huis?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het huis is in 1902 gebouwd op kleigrond, wat kan wijzen op houten palen of een ondiepe fundering. In dit postcodegebied is 100% van de panden gebouwd vóór 1970, wat het gebied tot een KCAF-aandachtsgebied maakt.
Welke voorzieningen liggen in de buurt van Kapellerlaan 255?
De huisarts en apotheek zitten vrijwel naast de deur, op respectievelijk 35 en 32 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt is de Lidl op 598 meter, gevolgd door de Aldi op 981 meter. De Synergieschool St Alfonsus voor basisonderwijs ligt op 134 meter. Buslijn 61 stopt op 143 meter bij halte Kapel in 't Zand, en het treinstation Roermond ligt op 1,3 kilometer afstand.
Hoe is de buurt Kapel-Muggenbroek om in te wonen?
Bewoners van de gemeente Roermond geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,91, op basis van twintig beoordelingen. Een bewoner noemt het "een rustige buurt met veel groen", een ander is "dik tevreden" over de gezellige sfeer. De buurt telt ruim 2.100 inwoners, waarvan 21% 65 jaar of ouder is. Twee derde van de woningen is een koopwoning.
Is er kans op wateroverlast of overstroming bij dit huis?
Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, volgens de Klimaateffectatlas. Het overstromingsrisico is zowel nu als in 2050 laag. Hittestress wordt nu als laag ingeschat, maar in 2050 als gemiddeld. Deze indicaties gelden op gebiedsniveau en zijn geen inspectie van deze specifieke woning.
Hoeveel geluidsoverlast kun je verwachten op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer ligt op 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai ligt op 40 dB Lden, onder de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2023. De woning ligt volgens de makelaar aan een drukke weg. Deze cijfers zijn indicaties op adresniveau en geen meting ter plaatse.





