Appartement te koop: Maashaven 752, Roermond
KopenRoermondAppartementenMaashaven 752

Maashaven 752

Willem-Alexander, Roermond

€ 830.000
Buurt Willem-Alexander, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement met uitzicht over de Maas

Dit appartement aan de Maashaven in Roermond is een van de grotere in de stad. Met 130 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. Het bouwjaar 2020 betekent nieuwbouw, dus je hebt weinig onderhoud. De vraagprijs van €830.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Kijk ook naar andere appartementen in Roermond voor een idee van het aanbod.

De buurt Willem-Alexander

De buurt Willem-Alexander is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn appartementen, en het is een van de duurdere buurten van Roermond. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een volwassen bevolking zien: de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,6, en er wonen relatief veel 25- tot 65-jarigen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Ekoplaza is op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Steenen Brug en PCB Willem de Zwijger, beide op tien minuten lopen. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een treinstation op 2,2 kilometer.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Cromvoirt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 830.000
Prijs per m²€ 6.385
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtWillem-Alexander
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Maashaven 752, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Willem-Alexander

Inwoners200
Mannen50%
Vrouwen53%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
756m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
894m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
1145m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
1202m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1306m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
1521m

Veelgestelde vragen

Over Maashaven 752, Roermond

Welk energielabel heeft Maashaven 752?

De woning aan Maashaven 752 in Roermond heeft energielabel A.

Is €830.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €830.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Roermond, maar het is een groot appartement van 130 m² met energielabel A en bouwjaar 2020. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de buurt worden vaak voor lagere prijzen aangeboden, maar dit exemplaar heeft een premium locatie aan de Maashaven.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Roermond, dicht bij de Maas. Het treinstation is op 2,2 kilometer afstand, dus op loopafstand of met de fiets. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden zijn niet bekend. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer.

Wat voor soort buurt is Willem-Alexander?

Willem-Alexander is een rustige buurt met veel eenpersoonshuishoudens (55%) en weinig gezinnen met kinderen (15%). De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid. Het is een relatief dure buurt in Roermond, met een hoog percentage koopwoningen.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (756 m) en Albert Heijn (894 m). Ook zijn er basisscholen zoals Basisschool De Steenen Brug (1,2 km) en PCB Willem de Zwijger (1,3 km). Voor de middelbare school moet je iets verder, naar 2,7 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door het bouwjaar 2020, waarbij moderne isolatie en installaties zijn toegepast. Je kunt lage energiekosten verwachten, maar exacte bedragen zijn niet te geven.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het appartement heeft 130 m² woonoppervlak, dus het is ruim. Voor een exacte indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar.