Appartement te koop: Nassauplein 11M, Alkmaar
KopenAlkmaarAppartementenNassauplein 11M

Nassauplein 11M

Nassaukwartier en Hout, Alkmaar

€ 647.500
Buurt Nassaukwartier en Hout, AlkmaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A

Dit appartement aan het Nassauplein in Alkmaar ademt rust en ruimte. Met 113 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1999 is het een comfortabele woning. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €647.500 is marktconform voor een appartementen in Alkmaar van deze omvang.

De buurt: Nassaukwartier en Hout

De buurt Nassaukwartier en Hout is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, prettige woonomgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand. Ook Albert Heijn en Vomar zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar obs De Kennemerpoort, om de hoek, of naar de Rooms Katholieke Basisschool De Kring, twee straten verder. Het Murmellius Gymnasium is ook vlakbij. De gemeente Alkmaar biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 647.500
Prijs per m²€ 5.730
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte1848m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtNassaukwartier en Hout
WijkZuid
GemeenteAlkmaar

Locatie

Nassauplein 11M, Alkmaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Nassaukwartier en Hout

Inwoners1.570
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nassaukwartier en Hout

Woningvoorraad715
Gem. WOZ-waarde€ 510.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Paardenmarkt 2
657m
AH to go
Stationsweg 43B
710m
Vomar
Van Ostadelaan 296
746m

Scholen

72 binnen 5 km

obs De Kennemerpoort
Basisonderwijs · 195 leerlingen
117m
Rooms Katholieke Basisschool De Kring
Basisonderwijs · 296 leerlingen
210m
Murmellius Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
314m

Veelgestelde vragen

Over Nassauplein 11M, Alkmaar

Welk energielabel heeft Nassauplein 11M?

De woning aan Nassauplein 11M in Alkmaar heeft energielabel A.

Is €647.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €647.500 is marktconform. In de buurt zijn recent 11 woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €636.364, en het gemiddelde van de twee beschikbare koopwoningen is €812.500. Dit appartement is met 113 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 181 m², maar heeft een gunstig energielabel A.

Hoe is de buurt Nassaukwartier en Hout om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.