Appartement te koop: Wilhelm Tellhof 100, Hoogvliet Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenWilhelm Tellhof 100

Wilhelm Tellhof 100

Hoogvliet Noord, Rotterdam

€ 412.000
Buurt Hoogvliet Noord, Hoogvliet RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 500m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Hoogvliet

Dit appartement aan het Wilhelm Tellhof in Hoogvliet Rotterdam is een energiezuinige woning met label A+. De advertentie vermeldt geen bouwjaar. Daardoor kunnen sommige details over de woning onbekend blijven. Met een vraagprijs van €412.000 is dit aanbod marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Hoogvliet Noord

Hoogvliet Noord is een ruime buurt met veel eengezinswoningen en een mix van koop- en huurwoningen. Twee bewoners geven de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: "Redelijk rustig, zomers rumoerig tot last in de avond, ov is niet zo goed." Een ander noemt het "rommelig" maar waardeert de scholen en gemeenschapscentra. De buurt telt ruim 12.000 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer over de buurt Hoogvliet Noord.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Hoogvliet (500 m) of Dirk (689 m). Ook AH XL en Lidl zijn op loopafstand. OBS De Notenkraker (180 m) en SBO Hoogvliet (195 m) zijn twee straten verder. De gemeente Rotterdam biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ooms Makelaars Spijkenisse op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 412.000
Prijs per m²€ 5.024
Woonoppervlakte82m²
EnergielabelA+
GemeenteRotterdam

Locatie

Wilhelm Tellhof 100, Hoogvliet Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
M
10-01-2025
Rommelig

Ov is niet goed bussen rijden te weinig veel rommel op straat Veel scholen en voldoende gemeenschappelijke centrums

7.4
M schippers
03-01-2025
Rustiger buurt

Redelijk rustig zomers rumoerig tot last in de avond ov is niet zo goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogvliet Noord

Inwoners12.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoogvliet Noord

Woningvoorraad5.538
Gem. WOZ-waarde€ 276.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Oude Wal 37
500m
Dirk
Binnenban 265
689m
AH XL
Kinheim 305
737m

Scholen

62 binnen 5 km

OBS De Notenkraker
Basisonderwijs · 242 leerlingen
180m
SBO Hoogvliet
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
195m
De Schakel
Basisonderwijs · 232 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelm Tellhof 100, Hoogvliet Rotterdam

Welk energielabel heeft Wilhelm Tellhof 100?

De woning aan Wilhelm Tellhof 100 in Hoogvliet Rotterdam heeft energielabel A+.

Is €412.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €412.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €410.000 in Hoogvliet Noord. Het gemiddelde in de buurt is €441.723, dus deze woning is marktconform geprijsd. Het energielabel A+ is een pluspunt.

Hoe rustig is het in Hoogvliet Noord?

Bewoners geven de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: 'Redelijk rustig, zomers rumoerig tot last in de avond.' Een ander noemt het 'rommelig' maar waardeert de voorzieningen. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS De Notenkraker (180 m) en basisschool 't Prisma (649 m). Ook is er speciaal basisonderwijs (SBO Hoogvliet) op 195 m.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Bewoners geven aan dat het ov niet goed is. Het treinstation ligt op 12,1 km afstand. Bussen rijden volgens een bewoner te weinig. Voor OV ben je dus aangewezen op eigen vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen. In de buurt heeft 26% van de koopwoningen label A+.

Waarom staat het bouwjaar niet in de advertentie?

Ooms Makelaars Spijkenisse heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het bouwjaar staat niet in de advertentie.

Ooms Makelaars Spijkenisse
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ooms Makelaars Spijkenisse
funda.nl
Bekijk
Ooms Makelaars Spijkenisse
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Hoogvliet Noord

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appWilhelm Tellhof 100, Hoogvliet Rotterdam
Bekijk