KopenArnhemHoekwoningenVoorschotenhof 12

Voorschotenhof 12

Elderveld-Zuid, Arnhem

€ 550.000
Buurt Elderveld-Zuid, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Jumbo op 467m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Elderveld-Zuid

Deze hoekwoning aan de Voorschotenhof 12 in Arnhem ademt rust en ruimte. Met 121 m² woonoppervlak en een perceel van 205 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €550.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit van deze woning. Kijk ook eens naar andere hoekwoningen in Arnhem voor een vergelijking.

Buurt Elderveld-Zuid

Elderveld-Zuid is een groene, rustige buurt waar het prettig wonen is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,88. Een bewoner zegt: "Elderveld-zuid is een wijk waar veel groen te zien is." Een ander noemt het "super gezellig" en roemt de gastvrije buren. De buurt telt veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Meer weten? Lees verder over de buurt Elderveld-Zuid.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Jumbo of Lidl, beide op een paar minuten lopen. Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen tien minuten bereikbaar. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals IKC De Klimboom en de Rooms Katholieke Basisschool De Kringloop, beide op loopafstand. Het Lorentz Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtElderveld-Zuid
WijkElderveld
GemeenteArnhem

Locatie

Voorschotenhof 12, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
S.D
09-06-2024
Elderveld zuid..

Elderveld-zuid is een wijk waar veel groen te zien is. Een wijk die makkelijk te bereiken is met het ov en waar over het al gemeen leuke mensen wonen.

8.8
MC
24-07-2023
Beter kan je niet voorstellen

De buurt is erg rustig, maar toch super gezellig om er in te wonen. De buren zijn altijd gastvrij en er is geen enkele dag dat je zonder glimlach het huis uit gaat. Er is erg veel groen die ook erg goed onderhouden wordt door de buurt, wat voor mij een schone en veilige gevoel in de omgeving geeft.

Buurt statistieken

Gegevens uit Elderveld-Zuid

Inwoners3.685
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Elderveld-Zuid

Woningvoorraad1.876
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Elderveldplein 12
467m
Lidl
Elderveldplein 5
475m
PLUS
Kroonse Wal 10
651m

Scholen

61 binnen 5 km

Produs Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 144 leerlingen
243m
Lorentz Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1028 leerlingen
401m
IKC De Klimboom
Basisonderwijs · 212 leerlingen
592m

Veelgestelde vragen

Over Voorschotenhof 12, Arnhem

Welk energielabel heeft Voorschotenhof 12?

De woning aan Voorschotenhof 12 in Arnhem heeft energielabel B.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €550.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €360.080 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op 25 verkochte woningen. De gemiddelde prijs per m² in Elderveld-Zuid is €3.370, wat bij 121 m² neerkomt op €407.770. Deze woning is dus aan de hoge kant geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is goed bereikbaar, zoals bewoners aangeven.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een hoekwoning uit 1992 met een woonoppervlak van 121 m² en een perceel van 205 m². Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet bekend, maar als hoekwoning heeft het vaak meer licht en een grotere tuin dan tussenwoningen.

Hoe is de buurt Elderveld-Zuid om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en groen, met gastvrije buren. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 7,88. Er wonen veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (102 misdrijven totaal) en er is veel groen, zoals een park op 0,2 km afstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo en Lidl op ongeveer 500 meter, PLUS op 650 meter en Albert Heijn op 860 meter. Ook zijn er basisscholen zoals IKC De Klimboom en De Kringloop op 600 meter, en voortgezet onderwijs zoals Lorentz Lyceum op 400 meter.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Elderveld-Zuid is 66 dagen. Dat is een indicatie van hoe lang woningen gemiddeld te koop staan. Voor deze specifieke woning is geen verkooptijd bekend, omdat het een nieuw aanbod betreft.