Tussenwoning te koop: Johan Buziaustraat 42, Hengelo
Verkocht onder voorbehoud
KopenHengeloTussenwoningenJohan Buziaustraat 42

Johan Buziaustraat 42

Molendijkhoek, Hengelo

€ 339.000
Buurt Molendijkhoek, HengeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 142m²
12% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 263m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een geliefde buurt

Deze tussenwoning aan de Johan Buziaustraat 42 in Hengelo ademt een fijne, rustige sfeer. Met 142 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 137 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1982 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €339.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Hengelo.

De buurt: Molendijkhoek

De woning staat in de buurt Molendijkhoek, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1655 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen elkaar vinden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage criminaliteit en veel groen om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool de Vonder om de hoek, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder EXTRA Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 oktober 2024
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 2.387
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte137m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtMolendijkhoek
WijkHasseler Es
GemeenteHengelo

Locatie

Johan Buziaustraat 42, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Molendijkhoek

Inwoners1.655
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Molendijkhoek

Woningvoorraad687
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Christiaan Langefeldstr 83
263m
Aldi
Christiaan Langefeldstraat 77
273m
Jumbo
Christiaan Langefeldstraat 29
343m

Scholen

4 binnen 5 km

Basisschool de Vonder
Basisonderwijs · 660 leerlingen
4287m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
4441m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
4608m

Veelgestelde vragen

Over Johan Buziaustraat 42, Hengelo

Welk energielabel heeft Johan Buziaustraat 42?

De woning aan Johan Buziaustraat 42 in Hengelo heeft energielabel C.

Is €339.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€420.889) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €379.500. De woning is met 142 m² relatief groot voor de prijs, wat het een scherpe optie maakt. Houd er rekening mee dat de woning energielabel C heeft, wat iets hogere stookkosten betekent dan een A-label.

Hoe is de buurt Molendijkhoek om in te wonen?

Molendijkhoek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (29 misdrijven totaal) en is populair bij gezinnen en ouderen. Er is een park op 300 meter afstand en supermarkten zijn op loopafstand. Het treinstation van Hengelo ligt op 3,3 km, dus voor OV ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Molendijkhoek stonden woningen gemiddeld 37 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in deze buurt goed is. De woning staat nu te koop en is met een scherpe prijs aantrekkelijk voor kopers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool de Vonder ligt op 4,3 km, Beekpark op 4,4 km en KBS de Wheele op 4,6 km. Voor voortgezet onderwijs is Het Twickel College Borne op 4,8 km. De afstanden zijn iets groter, maar met de fiets goed te doen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als een A- of B-label. In de buurt heeft 75% van de woningen label C, dus het is normaal voor deze wijk. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar lager dan bij een woning met label D of lager.