Tussenwoning te koop: Kaukasuslaan 34, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenKaukasuslaan 34

Kaukasuslaan 34

Groenewoud West, Tilburg

€ 779.000
Buurt Groenewoud West, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Tilburg

Deze tussenwoning aan de Kaukasuslaan 34 is een echte blikvanger. Met 271 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² biedt het volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis is. Het bouwjaar 1931 geeft de woning karakter, met hoge plafonds en royale kamers. De vraagprijs van €779.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de ligging in Tilburg. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Tilburg.

Groenewoud West: rustig en groen

De woning staat in de buurt Groenewoud West, een rustige wijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 395 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 2118, wat duidt op een stedelijke omgeving, maar het park of plantsoen ligt op slechts 0,3 km afstand. De buurt is veilig met slechts 9 misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Jumbo op 571 meter of bij Aldi op 895 meter. Voor de kinderen is Kindcentrum De Alm (basisonderwijs) op 524 meter, en Campus 013 (voortgezet onderwijs) op 211 meter. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 779.000
Prijs per m²€ 2.875
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte520m²
Bouwjaar1931
BuurtGroenewoud West
WijkGroenewoud
GemeenteTilburg

Locatie

Kaukasuslaan 34, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Groenewoud West

Inwoners395
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Jumbo
Stappegoorweg 175
571m
Jumbo
Pater van den Elsenplein 35
660m
Aldi
Transvaalplein 45
895m

Scholen

54 binnen 5 km

Campus 013
Voortgezet onderwijs · 852 leerlingen
211m
Koning Willem II College
Voortgezet onderwijs · 1580 leerlingen
224m
Kindcentrum De Alm
Basisonderwijs · 167 leerlingen
524m

Veelgestelde vragen

Over Kaukasuslaan 34, Tilburg

Is €779.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €779.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Tilburg, maar de woning is met 271 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² uitzonderlijk ruim. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de uiteindelijke verkoopprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Groenewoud West, een rustige buurt in Tilburg. Het treinstation is op 3,3 km afstand, dus niet direct om de hoek. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. De buurt is goed bereikbaar, maar voor het openbaar vervoer moet je een stukje fietsen of de bus nemen.

Wat voor soort buurt is Groenewoud West?

Groenewoud West is een rustige, groene wijk met 395 inwoners. Er wonen veel alleenstaanden (100 huishoudens) en gezinnen met kinderen (65 huishoudens). De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2118, maar er is voldoende groen in de buurt. Het park of plantsoen ligt op 0,3 km.