Tussenwoning te koop: Prinsenhoeven 13, Tilburg
23 uur geleden ontdekt
KopenTilburgTussenwoningenPrinsenhoeven 13

Prinsenhoeven 13

Hoogvenne Oost, Tilburg

€ 650.000
Buurt Hoogvenne Oost, TilburgBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Jumbo op 417m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Tilburg

Deze tussenwoning aan de Prinsenhoeven 13 in Tilburg ademt de sfeer van 1919, met een flinke oppervlakte van 151 m² en een eigen tuin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €650.000 ligt deze woning 22% onder het buurtgemiddelde van €833.500, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Tilburg.

Buurt Hoogvenne Oost

Hoogvenne Oost is een stedelijke buurt met een mix van bewoners: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een levendig karakter, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om een persoonlijk beeld te schetsen. De buurt Hoogvenne Oost kent een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8 en een redelijk aandeel koopwoningen (65%).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Lidl, beide op 417 meter. Ook Albert Heijn is op loopafstand (811 meter). Basisschool Pendula en De Nieuwste School (voortgezet onderwijs) liggen op 300-400 meter. De gemeente Tilburg biedt verder tal van voorzieningen op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Via Paul Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 4.305
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1919
EnergielabelC
BuurtHoogvenne Oost
WijkHoogvenne
GemeenteTilburg

Locatie

Prinsenhoeven 13, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogvenne Oost

Inwoners1.160
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoogvenne Oost

Woningvoorraad605
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
AaBe-straat 8
417m
Lidl
Aabe-straat 1
417m
Lidl
Bosscheweg 296
802m

Scholen

64 binnen 5 km

Basisschool Pendula, onderdeel van kindercampus Pendula
Basisonderwijs · 306 leerlingen
318m
De Nieuwste School
Voortgezet onderwijs · 811 leerlingen
333m
Openbare Basisschool Panta Rhei
Basisonderwijs · 480 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Prinsenhoeven 13, Tilburg

Welk energielabel heeft Prinsenhoeven 13?

De woning aan Prinsenhoeven 13 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt 22% onder het gemiddelde van €833.500 in de buurt. De mediaanprijs in Hoogvenne Oost is €642.000, dus de prijs is marktconform. De woning heeft 151 m² woonoppervlak, wat neerkomt op €4.304 per m², terwijl het buurtgemiddelde €5.599 per m² is.

Hoe is de buurt Hoogvenne Oost om in te wonen?

Hoogvenne Oost is een stedelijke buurt met 1.160 inwoners. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (295) en ouderen (280), maar ook 125 huishoudens met kinderen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (3.658 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik redelijk is, maar niet zo zuinig als label A of B. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, dus deze woning scoort gemiddeld. De stookkosten zullen naar verwachting hoger zijn dan bij een A-label, maar lager dan bij een G-label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Pendula (306 leerlingen) ligt op 318 meter, en De Nieuwste School (voortgezet onderwijs, 811 leerlingen) op 333 meter. Ook Openbare Basisschool Panta Rhei (480 leerlingen) is dichtbij, op 452 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 23 minuten lopen is of een korte fietsrit van 7 minuten.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In Hoogvenne Oost stonden woningen gemiddeld 41 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Er zijn momenteel 4 woningen te koop in de buurt.

Via Paul Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen