Twee-onder-één-kap te koop: Krommepad 6A, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenKrommepad 6A

Krommepad 6A

Laren-Centrum, Laren

€ 1.895.000
Buurt Laren-Centrum, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 311m²
125% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het hart van Laren

Deze woning aan het Krommepad ademt ruimte en rust. Met 311 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt, gebouwd in 1998 en voorzien van energielabel B. De woning ligt in het centrum van Laren, waar je de sfeer van het Gooi proeft. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: in de gemeente Laren worden twee onder een kapwoningen in Laren gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

Laren-Centrum: dorps wonen met allure

De buurt Laren-Centrum is een mix van historie en groen. Van de 1.760 inwoners is een groot deel 65-plus, maar er wonen ook gezinnen. De woningvoorraad bestaat voor 69% uit eengezinswoningen, en 69% is koop. Het is een rustige, veilige buurt met weinig criminaliteit. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, stabiele woonomgeving.

Het dagelijks leven: alles binnen handbereik

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn of Jumbo, beide op loopafstand (om de hoek). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool Blaricum en Mariaschool, twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen vind je vlakbij. De gemeente Laren biedt een compleet voorzieningenniveau met restaurants, bibliotheek en huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KAPPELLE MAKELAARS op Funda en hun eigen website.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 6.093
Woonoppervlakte311m²
Perceeloppervlakte215m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtLaren-Centrum
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Krommepad 6A, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Laren-Centrum

Inwoners1.760
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Laren-Centrum

Woningvoorraad1.056
Gem. WOZ-waarde€ 807.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
523m
Jumbo
Plein 1945 3
538m
SPAR express
Rijksweg A27 2
2031m

Scholen

54 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
1844m
Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2023m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2040m

Veelgestelde vragen

Over Krommepad 6A, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Krommepad 6A?

De woning aan Krommepad 6A in Laren (Nh) heeft energielabel B.

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €738.333, maar dat komt doordat deze woning met 311 m² veel groter is dan gemiddeld (138 m²). De prijs per m² is met €6.092 hoger dan het buurtgemiddelde van €5.225. De woning is uniek in zijn soort in deze buurt, dus een directe vergelijking is lastig. Het is een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in Laren-Centrum.

Hoe is de buurt Laren-Centrum om in te wonen?

Laren-Centrum is een rustige, groene buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en een hoge koopwoningenquote (69%). Het is een veilige en prettige woonomgeving.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.230, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse ritten is de auto het meest praktisch, maar er zijn busverbindingen in de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Blaricum (1,8 km) en Mariaschool (2 km). Ook voortgezet onderwijs is binnen 0,5 km te vinden. De buurt is dus geschikt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label B is een goed uitgangspunt voor een energiezuinige woning.

Hoeveel woningen zijn er te koop in Laren-Centrum?