Twee-onder-één-kap te koop: Op de Acker 15, Hoensbroek
KopenHeerlen2-onder-1-kapwoningenOp de Acker 15

Op de Acker 15

Mariarade-Zuid, Heerlen

€ 389.000
Buurt Mariarade-Zuid, HoensbroekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 158m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR express op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Hoensbroek

Deze woning aan de Op de Acker 15 in Hoensbroek is een ruime twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 158 m² en een perceel van 712 m². Het bouwjaar 1948 geeft de woning een klassiek karakter. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €389.000 ligt die 44% boven het buurtgemiddelde van €270.833, wat aan de hoge kant is. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Heerlen.

Mariarade-Zuid: een rustige buurt met veel eengezinswoningen

De woning staat in buurt Mariarade-Zuid, een wijk met 1.495 inwoners. De buurt bestaat voor 77% uit eengezinswoningen en 63% is koop. De bevolking is gemengd: veel gezinnen met kinderen (215 huishoudens) en ook veel 45-plussers. De omgevingsadressendichtheid is 2.116 adressen per km², wat duidt op een stedelijke omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op twee straten afstand. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Mheyster, om de hoek, of naar het Sint-Janscollege voor voortgezet onderwijs, ook vlakbij. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aangeboden via meerdere makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ZuyderHuys Makelaardij, Zuyderhuys Makelaardij BV op Funda en FinSafe Makelaardij op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 2.462
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte712m²
Bouwjaar1948
BuurtMariarade-Zuid
WijkMariarade
GemeenteHeerlen

Locatie

Op de Acker 15, Hoensbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariarade-Zuid

Inwoners1.495
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Mariarade-Zuid

Woningvoorraad800
Gem. WOZ-waarde€ 204.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

28 binnen 5 km

SPAR express
Akerstraat-Noord 57
232m
Albert Heijn
Kouvenderstraat 100
535m
Albert Heijn
Akerstraat Noord 282
677m

Scholen

39 binnen 5 km

Rk Bs De Mheyster
Basisonderwijs · 307 leerlingen
503m
Sint-Janscollege
Voortgezet onderwijs · 1117 leerlingen
510m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 229 leerlingen
700m

Veelgestelde vragen

Over Op de Acker 15, Hoensbroek

Is de vraagprijs van €389.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 44% boven het buurtgemiddelde van €270.833. De woning is met 158 m² woonoppervlak wel 28% groter dan het buurtgemiddelde van 123 m². Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager, maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 712 m² groot. Of er een tuin is, staat niet in de advertentie, maar bij een twee-onder-één-kapwoning uit 1948 is een tuin gebruikelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool De Mheyster (503 m) en het Sint-Janscollege voor voortgezet onderwijs (510 m). Ook basisschool De Regenboog (700 m) en het Broeklandcollege (816 m) zijn dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

ZuyderHuys Makelaardij heeft op de bronnen alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

ZuyderHuys Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen