Vrijstaande woning te koop: Dorpsstraat 19, Est

Dorpsstraat 19

Est, West Betuwe

€ 875.000
Buurt Est, EstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 289m²
289m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Est

Deze vrijstaande woning aan de Dorpsstraat 19 in Est ademt ruimte en rust. Met 289 m² woonoppervlak op een perceel van 620 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €875.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in West Betuwe.

De buurt Est

Est is een klein dorp in de gemeente West Betuwe, met ongeveer 420 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar veel gezinnen wonen. De buurt heeft een dorps karakter en de woningvoorraad bestaat bijna volledig uit eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. Meer weten over de omgeving? Bekijk de buurt Est.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee straten verder (ongeveer 2,6 km). Ook PLUS, Lidl en Albert Heijn zijn binnen tien minuten rijden te vinden. Basisschool IKC De Stek zit om de hoek, op 150 meter afstand. Andere scholen in de buurt zijn openbare basisschool De Rietschoof en Oranje Nassauschool, beide op fietsafstand. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 3.028
Woonoppervlakte289m²
Perceeloppervlakte620m²
Bouwjaar1972
EnergielabelA
BuurtEst
WijkWaardenburg en Opijnen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Dorpsstraat 19, Est

Buurt statistieken

Gegevens uit Est

Inwoners420
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Rijksstraatweg 72
2610m
PLUS
Herman Kuijkstraat 49
3512m
Lidl
Achter 't Veer 36
3801m

Scholen

13 binnen 5 km

IKC De Stek
Basisonderwijs · 41 leerlingen
150m
openbare basisschool De Rietschoof
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2734m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 154 leerlingen
3178m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 19, Est

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 19?

De woning aan Dorpsstraat 19 in Est heeft energielabel A.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 289 m² met energielabel A in Est. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden. Het perceel van 620 m² en het bouwjaar 1972 zijn factoren die de prijs beïnvloeden.

Hoe is de bereikbaarheid van Est?

Est ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,4 km afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool IKC De Stek ligt op 150 meter afstand. Andere basisscholen zoals openbare basisschool De Rietschoof en Oranje Nassauschool zijn op 2,7 en 3,2 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een plaats op 4,8 km.