Komperwijkweg 1
Loerbeek, Montferland
Vrijstaand wonen in het groene Loerbeek
Aan de Komperwijkweg in Loerbeek staat deze vrijstaande woning uit 1980, te midden van een rustige omgeving. Met een vraagprijs van €845.000 ligt de prijs 21% boven de gemiddelde vraagprijs van €699.500 voor vrijstaande woningen in Montferland. De woning is daarmee aan de hoge kant, mede door het royale perceel.
Ruime woning met drie woonlagen
De woning heeft volgens de makelaar zes kamers, waaronder vier slaapkamers, één badkamer en drie woonlagen. De inhoud bedraagt 748 m³. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 190 m², terwijl de makelaar 148 m² opgeeft. Het perceel is volgens de BAG 1055 m² en volgens de makelaar 1162 m². Het energielabel is C.
Leven in Loerbeek
Loerbeek is een kleine kern met 385 inwoners, waarvan 40% tussen de 45 en 65 jaar oud is. Bewoners van de gemeente Montferland geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,35 op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is hier prettig wonen." Een ander noemt het "goed wonen", maar merkt op dat het drukker wordt op de straat. De buurt Loerbeek heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 1,5 km afstand, en op 1,7 km ligt een grote supermarkt. Basisschool Laetare vind je op 2,8 km, en de huisartsenpraktijk in Kilder op 2,9 km. De bushalte Loerbeek, Didamseweg ligt op 93 meter met buslijn 196. Het treinstation Wehl is op 4,3 km afstand. Voor een restaurant hoef je niet ver: dat zit op 400 meter. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 50 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens openbare data uit 2022. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Ook wateroverlast bij hevige regen en het overstromingsrisico zijn laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hengevelt Makelaardij aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Komperwijkweg 1, Loerbeek
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €845.000 ligt 21% boven de gemiddelde vraagprijs van €699.500 in de buurt. De mediaanprijs is €664.000, en de prijzen variëren van €595.000 tot €875.000. De woning is daarmee aan de bovenkant van het aanbod geprijsd, mede door het ruime perceel van 1055 m².
Hoe groot is de woning en hoeveel slaapkamers heeft hij?
Volgens de makelaar heeft de woning zes kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 148 m², terwijl de BAG-registratie 190 m² aangeeft. De inhoud van de woning is 748 m³.
Hoe zit het met geluidsoverlast in de omgeving?
Volgens openbare risicodata is de geluidsbelasting door wegverkeer 50 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen meting bij de woning zelf. Het peiljaar is 2022.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 1,5 km, en een grote supermarkt ligt op 1,7 km. Basisschool Laetare zit op 2,8 km, en de huisartsenpraktijk in Kilder op 2,9 km. De bushalte Loerbeek, Didamseweg is op 93 meter met buslijn 196. Het treinstation Wehl ligt op 4,3 km.
Wat voor buurt is Loerbeek?
Loerbeek is een kleine kern met 385 inwoners, waarvan 40% tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners van de gemeente Montferland geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,35. Een bewoner zegt: "Het is hier prettig wonen."
Is er een tuin of buitenruimte bij deze woning?
De woning heeft een perceel van 1055 m² volgens de BAG-registratie, en de makelaar geeft 1162 m² op. Daarmee is er ruimte rondom de woning, maar de exacte indeling van de buitenruimte staat niet in de advertentie.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is C. Dat is een gemiddeld label, dus je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij een zuinig label. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.
Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?
Er staan momenteel vier koopwoningen te koop in de buurt, met een gemiddelde vraagprijs van €699.500. De goedkoopste staat te koop voor €595.000 en de duurste voor €875.000. Deze woning is met €845.000 een van de duurdere opties.





