Vrijstaande woning te koop: Olmenstraat 3, Heerle

Olmenstraat 3

Heerle, Roosendaal

€ 629.000
Buurt Heerle, HeerleBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Olmenstraat in Heerle biedt rust en ruimte, midden in het groene buitengebied. Met een perceel van 607 m² heb je een flinke tuin en veel privacy. De woning uit 1983 heeft 112 m² woonoppervlak en energielabel D. De vraagprijs van €629.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Roosendaal.

Heerle: een rustige dorpsgemeenschap

Heerle is een klein dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Goede buurt alleen weinig te doen", het is er rustig, maar voorzieningen zijn beperkt. De buurt telt 1.415 inwoners, vooral gezinnen en ouderen, met een mix van koopwoningen (87%) en eengezinswoningen (97%). De buurt Heerle is niet stedelijk (omgevingsadressendichtheid 212).

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op twee kilometer afstand. Basisschool KPO Basisschool Berkenveld zit om de hoek, op 387 meter. Andere scholen zoals KPO Kindcentrum De Stappen en KPO Basisschool Heilig Hart zijn verder weg. De gemeente Roosendaal biedt meer voorzieningen op 5-6 km afstand, zoals een treinstation en voortgezet onderwijs.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder C&R Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 5.616
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte607m²
Bouwjaar1983
EnergielabelD
BuurtHeerle
WijkHeerle
GemeenteRoosendaal

Locatie

Olmenstraat 3, Heerle

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Jonah
19-08-2024
Saai

Goede buurt alleen weinig te doen

Buurt statistieken

Gegevens uit Heerle

Inwoners1.415
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Kloosterstraat 8
2086m
Boon's Markt
Bloemendaal 56
4630m
Albert Heijn
Zonneplein 31
4810m

Scholen

12 binnen 5 km

KPO Basisschool Berkenveld
Basisonderwijs · 70 leerlingen
387m
KPO Kindcentrum De Stappen
Basisonderwijs · 257 leerlingen
2195m
KPO Basisschool Heilig Hart
Basisonderwijs · 61 leerlingen
4294m

Veelgestelde vragen

Over Olmenstraat 3, Heerle

Welk energielabel heeft Olmenstraat 3?

De woning aan Olmenstraat 3 in Heerle heeft energielabel D.

Is €629.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €629.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Heerle met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 607 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de exacte stookkosten hangen af van gebruik en isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Heerle?

Heerle ligt in het buitengebied van Roosendaal. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1983 met een woonoppervlak van 112 m² en een groot perceel van 607 m². Het energielabel is D. De woning heeft een flinke tuin en biedt veel privacy.