Vrijstaande woning te koop: Rijksweg 7, Eemnes
Verkocht onder voorbehoud

Rijksweg 7

Goyergracht, Eemnes

€ 1.395.000
Buurt Goyergracht, EemnesBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 239m²
239m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rijksweg 7, een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 1976 staat in het buitengebied van Eemnes, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 239 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 9386 m² is er volop plek voor een gezin, hobby's of een eigen tuinparadijs. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Eemnes voor een prijsvergelijking.

Goyergracht, een rustige, landelijke buurt

De buurt Goyergracht is een kleinschalig buitengebied met slechts 165 inwoners. Het is er stil en groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen, wat de buurt een stabiel karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel ruimte. De buurt Goyergracht is een plek waar je echt tot rust komt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Mariaschool en De 7-Sprong, die op loopafstand liggen. Het is een omgeving waar je met de auto of fiets snel bij alle voorzieningen bent, maar waar het thuis heerlijk stil is. De gemeente Eemnes biedt een fijne mix van landelijk wonen met stedelijke gemakken binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Waaij Makelaars en Rentmeesters op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 5.837
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte9386m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtGoyergracht
WijkEemnes
GemeenteEemnes

Locatie

Rijksweg 7, Eemnes

Buurt statistieken

Gegevens uit Goyergracht

Inwoners165
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
2041m
Albert Heijn
Zevenend 2
2097m
Boni
Torenzicht 80
2110m

Scholen

51 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1703m
De 7 - Sprong
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1805m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1833m

Veelgestelde vragen

Over Rijksweg 7, Eemnes

Welk energielabel heeft Rijksweg 7?

De woning aan Rijksweg 7 in Eemnes heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.395.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 9386 m² en de woonoppervlakte van 239 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Eemnes. Vergelijkbare woningen in de regio worden ook voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1976.

Hoe is de bereikbaarheid van Eemnes?

Eemnes ligt aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug, met goede verbindingen naar Hilversum, Amersfoort en Utrecht. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer. De snelweg A27 is in de buurt, maar exacte afstanden worden niet genoemd.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Binnen twee kilometer vind je supermarkten zoals Jumbo en Albert Heijn, en diverse basisscholen zoals Mariaschool en De 7-Sprong. Ook zijn er kinderdagverblijven, een huisartsenpraktijk en restaurants op korte afstand. Het is een rustige buurt, maar de dagelijkse boodschappen en school zijn goed bereikbaar.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 9386 m², wat uitzonderlijk groot is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een ruime tuin, een moestuin, een paardenweide of zelfs een eigen tennisbaan. Houd er wel rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie en installaties redelijk zijn, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar. Met extra isolatie of zonnepanelen kun je het label verbeteren en besparen op de stookkosten.