Vrijstaande woning te koop: Stationsweg West 8A, Woudenberg
KopenWoudenbergVrijstaande woningenStationsweg West 8A

Stationsweg West 8A

Laanzicht, Woudenberg

€ 1.149.000
Buurt Laanzicht, WoudenbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Stationsweg West in Woudenberg heeft een flinke tuin en een energielabel A. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 1006 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €1.149.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Woudenberg.

Buurt Laanzicht

De woning staat in de buurt Laanzicht, een rustige wijk in Woudenberg. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,4. Een bewoner zegt: "Zelden iets onaangenaams meegemaakt." Een ander noemt het "kindvriendelijk" en "een mooi dorp om jonge kinderen te laten opgroeien." In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Aldi, beide om de hoek. Ook de Jumbo is twee straten verder. De Jan Ligthartschool en Kindcentrum Koningin Juliana zitten op loopafstand. De gemeente Woudenberg biedt verder een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Geijtenbeek én Boers Woudenberg op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.149.000
Prijs per m²€ 6.279
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte1006m²
Bouwjaar1976
EnergielabelA
BuurtLaanzicht
WijkWoudenberg
GemeenteWoudenberg

Locatie

Stationsweg West 8A, Woudenberg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

10
Catharina
23-07-2024
Zo prettig wonen

Zelden iets onaangenaams meegemaakt.

6.8
A A
04-08-2023
Kindvriendelijk

Een mooi dorp om jonge kinderen te laten opgroeien.

Buurt statistieken

Gegevens uit Laanzicht

Inwoners3.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 27
449m
Aldi
Dorpsstraat 25
449m
Jumbo
't Schilt 18
605m

Scholen

9 binnen 5 km

Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
215m
Kindcentrum Koningin Juliana
Basisonderwijs · 263 leerlingen
223m
Ref BS De Wartburg
Basisonderwijs · 377 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg West 8A, Woudenberg

Welk energielabel heeft Stationsweg West 8A?

De woning aan Stationsweg West 8A in Woudenberg heeft energielabel A.

Is €1.149.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.149.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Woudenberg. Het perceel van 1006 m² en het energielabel A zijn pluspunten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt. Het is goed om de prijs te vergelijken met andere vrijstaande woningen in Woudenberg.

Hoe is de buurt Laanzicht om in te wonen?

Laanzicht is een rustige buurt met veel gezinnen en ouderen. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 8,4. Ze noemen het kindvriendelijk en prettig wonen. De buurt heeft een mix van koopwoningen en eengezinswoningen, met voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.