Vrijstaande woning te koop: Talesiuspark 15, Spaarndam

Talesiuspark 15

Spaarndam, Haarlemmermeer

€ 1.165.000
Buurt Spaarndam, SpaarndamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Spaarndam

Deze vrijstaande woning aan het Talesiuspark in Spaarndam ademt ruimte en rust. Met 228 m² woonoppervlak en een perceel van 696 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1987 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Spaarndam: een dorpse enclave

Spaarndam is een dorp met een eigen karakter, omringd door water en groen. De buurt telt ruim 3.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, groene omgeving waar je elkaar nog kent. De woningvoorraad bestaat voor bijna 80% uit eengezinswoningen, en driekwart is koop. De buurt Spaarndam heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de landelijke sfeer.

Het dagelijks leven rondom Talesiuspark

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op loopafstand (om de hoek). Voor de kinderen is er basisschool De Spaarneschool op tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zitten in de buurt. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, al ligt het centrum van Haarlem op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.165.000
Prijs per m²€ 5.110
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte696m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtSpaarndam
WijkSpaarndam
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Talesiuspark 15, Spaarndam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spaarndam

Inwoners3.260
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Lageweg 1B
735m
Dekamarkt
Eksterlaan 69
2573m
Dekamarkt
Galle Promenade 45
2814m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Spaarneschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
1109m
De Westbroek
Basisonderwijs · 88 leerlingen
2536m
Openbare Basisschool De Dolfijn
Basisonderwijs · 235 leerlingen
2572m

Veelgestelde vragen

Over Talesiuspark 15, Spaarndam

Welk energielabel heeft Talesiuspark 15?

De woning aan Talesiuspark 15 in Spaarndam heeft energielabel A.

Is €1.165.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Spaarndam. De woning heeft een groot perceel, een gunstig energielabel en een ruime woonoppervlakte. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar gezien de kenmerken is het een serieuze vraagprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Spaarndam?

Spaarndam ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 4,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto naar Haarlem of Amsterdam.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 228 m² en een perceel van 696 m². Het bouwjaar is 1987 en het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en zuinig in energieverbruik.