Kopen›Venlo›Vrijstaande woningen›Ubroekweg 28

Ubroekweg 28

Ubroek, Venlo

€ 549.500
Buurt Ubroek, VenloBuurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Ubroek

Aan de rand van Venlo, in de rustige buurt Ubroek, staat deze vrijstaande woning uit 1920. Met een woonoppervlakte van 132 m² volgens de makelaar en een ruim perceel van 755 m² biedt het huis veel ruimte. De vraagprijs van €549.500 is aan de hoge kant ten opzichte van andere vrijstaande woningen in Venlo.

Een huis met vijf kamers en een grote tuin

De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 587 m³. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd met een houtkachel en een c.v.-ketel. Aan de oostzijde ligt een achtertuin van 165 m². De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 178 m², terwijl de makelaar 132 m² opgeeft.

Leven in Ubroek

Met slechts 25 inwoners is Ubroek een zeer kleine buurt, waar de meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen. Bewoners van de buurt Ubroek geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97, al is dat oordeel gebaseerd op beoordelingen van de hele gemeente. Een bewoner noemt het "gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje".

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn twee Aldi-filialen op ongeveer 1,3 km, gevolgd door een PLUS en twee Jumbo's. De Venlose Montessorischool ligt op een kilometer afstand, en de huisartsenpraktijk Lambertus is op 1 km. De Kamille Apotheek zit om de hoek, op 472 m. Bushalte Blerick, De Sondert met lijnen 86, 88 en 89 ligt op 220 m, en station Blerick op 810 m. De gemeente Venlo heeft verder voldoende voorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €357.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 54% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €233.000 naar €357.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de norm, en industrielawaai 63 dB Lden, ook boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie op basis van kleigrond en bouwjaar. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusOnder bod
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds23 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 549.500
Prijs per m²€ 3.087
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 357.000

Energie

EnergielabelB
IsolatieDakisolatie, dubbel glas
VerwarmingCv-ketel en houtkachel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte132 m²
ObjectoppervlakteKadaster178 m²
Perceeloppervlakte755 m²
Inhoud587 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning
Bouwjaar1920
Type omgevingBedrijventerrein en buiten bebouwde kom

Buitenruimte

TuinAchtertuin (165 m²)
Ligging tuinOost

Ligging

BuurtUbroek
GemeenteVenlo
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Ubroekweg 28, Venlo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €549.500 ligt 54% boven de WOZ-waarde van €357.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 53% gestegen, van €233.000 naar €357.000.

Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 587 m³. Volgens de makelaar is er een achtertuin van 165 m² op het oosten. De woning heeft dakisolatie en dubbel glas, en wordt verwarmd met een houtkachel en een c.v.-ketel.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1920 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. In dit postcodegebied is 27% van de panden gebouwd vóór 1970.

Welke supermarkten liggen in de buurt?

Binnen 1,4 km liggen twee Aldi-filialen, een PLUS en twee Jumbo's. De dichtstbijzijnde Aldi is op 1.273 m, de PLUS op 1.333 m en de Jumbo op 1.347 m. Daarnaast zijn er in een straal van 5 km in totaal 19 supermarkten te vinden.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

Bushalte Blerick, De Sondert ligt op 220 m en wordt bediend door lijnen 86, 88 en 89. Ook haltes Kazernestraat (301 m) en Station Blerick (919 m) worden door deze lijnen bediend. Treinstation Blerick ligt op 810 m afstand.

Wat zeggen bewoners over de omgeving?

Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97, op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje en altijd hallo ze". Een ander noemt het "Venlo zonder drukte" en waardeert de veiligheid en de wandelmogelijkheden aan de Maas.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, een zuinig label. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie en dubbel glas. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft een indicatie van de energieprestatie. De verwarming bestaat uit een houtkachel en een c.v.-ketel.

Ligt de woning in een drukke omgeving?

De woning ligt buiten de bebouwde kom, in de buurt Ubroek met 25 inwoners. De geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm. Ook industrielawaai is met 63 dB Lden boven de norm. Spoorweglawaai blijft met 41 dB Lden onder de norm.