Woning te koop: Nijverheidslaan 6M, Weesp

Nijverheidslaan 6M

Bedrijventerrein Nijverheidslaan, Amsterdam

€ 369.950
Buurt Bedrijventerrein Nijverheidslaan, WeespBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 405 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 101 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouw op een bedrijventerrein

Deze nieuwbouwwoning aan de Nijverheidslaan in Weesp is een frisse start. Met 119 m² woonoppervlak en bouwjaar 2025 is alles nog maagdelijk. De vraagprijs van €369.950 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere woningen in Amsterdam in de buurt.

Bedrijventerrein Nijverheidslaan

De buurt is een bedrijventerrein, met slechts 30 inwoners en 12 woningen. Het is er rustig, maar wel dicht bij voorzieningen. De buurt Bedrijventerrein Nijverheidslaan heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1, wat duidt op een mix van alleenstaanden en stellen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Albert Heijn, op zeven minuten lopen. Ook Vomar en Dekamarkt zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is Brede School Weesperrijk op loopafstand, net als de Jozefschool. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.950
Prijs per m²€ 3.109
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte5039m²
Bouwjaar2025
BuurtBedrijventerrein Nijverheidslaan
WijkBloemendalerpolder
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nijverheidslaan 6M, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Nijverheidslaan

Inwoners30
Mannen83%
Vrouwen33%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein Nijverheidslaan

Woningvoorraad12
Gem. WOZ-waarde€ 348.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen16%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Achtergracht 64
697m
Vomar
Achtergracht 70
773m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
945m

Scholen

22 binnen 5 km

Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
718m
Jozefschool/ De Nieuwe Jozef
Basisonderwijs · 522 leerlingen
718m
IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
884m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidslaan 6M, Weesp

Is €369.950 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 26% onder het buurtgemiddelde van €501.969, maar de woning is ook kleiner dan gemiddeld (119 m² vs 172 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.109, wat iets boven het buurtgemiddelde van €3.001 per m² ligt. Het is een nieuwbouwwoning, dus geen onderhoudskosten op korte termijn.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De woning ligt op een bedrijventerrein, dus auto-bereikbaarheid is goed. De omgevingsadressendichtheid is 1.457, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel is niet specifiek vermeld, maar het bouwjaar 2025 en het feit dat 100% van de woningen in de buurt energielabel A+ hebben, wijst op een zeer zuinige woning. Dat betekent lage energiekosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Brede School Weesperrijk en Jozefschool/De Nieuwe Jozef liggen beide op ongeveer 700 meter. Ook IKC Cadans Weesp en Van Der Muelen-Vastwijkschool zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 8, maar het aantal inwoners is slechts 30. Dat betekent een relatief hoog cijfer per inwoner, maar het gaat om een bedrijventerrein met weinig bewoners. De meeste criminaliteit zal zich waarschijnlijk op bedrijventerreinen afspelen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een nieuwbouwwoning met 119 m² woonoppervlak, gebouwd in 2025. Het is geen appartement of eengezinswoning, maar waarschijnlijk een bedrijfsruimte met woonfunctie, gezien de ligging op een bedrijventerrein. De precieze indeling is niet bekend.