Woning te koop: Stedendwinger 12, Maastricht

Stedendwinger 12

Dousberg-Hazendans, Maastricht

€ 219.500
Buurt Dousberg-Hazendans, MaastrichtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Stedendwinger 12 in Maastricht is een energiezuinige woning uit 2019. Met 71 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame plek. De woning staat in de buurt Dousberg-Hazendans, een groene wijk aan de westkant van de stad. Met een vraagprijs van €219.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Maastricht.

De buurt Dousberg-Hazendans

Dousberg-Hazendans is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1.875 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen. De buurt Dousberg-Hazendans biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Aldi, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook SPAR express en PLUS zijn binnen handbereik. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Islamitische Basisschool El Habib (op 10 minuten lopen) en Kindcentrum Dynamiek (iets verder). De gemeente Maastricht biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Serava Makelaardij, Certified by Dormio op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 3.092
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte700m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtDousberg-Hazendans
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Stedendwinger 12, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Dousberg-Hazendans

Inwoners1.875
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Malbergsingel 74
1183m
Aldi
Malbergsingel 54
1183m
SPAR express
Via Regia 175
1352m

Scholen

26 binnen 5 km

Islamitische Basisschool El Habib
Basisonderwijs · 387 leerlingen
831m
Kindcentrum Dynamiek
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1115m
Terra Nigra Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 221 leerlingen
1208m

Veelgestelde vragen

Over Stedendwinger 12, Maastricht

Welk energielabel heeft Stedendwinger 12?

De woning aan Stedendwinger 12 in Maastricht heeft energielabel A.

Is €219.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een modern appartement van 71 m² met energielabel A in Maastricht. De woning is relatief nieuw (2019) en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,5 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor langere reizen.

Wat voor soort buurt is Dousberg-Hazendans?

Dousberg-Hazendans is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke buurt met een laag criminaliteitscijfer. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud, en er is veel groen in de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Islamitische Basisschool El Habib (op 831 meter) en Kindcentrum Dynamiek (op 1115 meter). Voor voortgezet onderwijs is Terra Nigra Praktijkonderwijs op 1,2 kilometer afstand.

Hoe energiezuinig is dit appartement?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. Dit label duidt op lage stookkosten en een goede isolatie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn verschillende supermarkten op loopafstand. Jumbo en Aldi liggen beide op ongeveer 1,2 kilometer, en SPAR express en PLUS zijn ook binnen 1,4 kilometer te vinden. Voor een uitgebreide boodschap kun je naar AH XL op 1,4 kilometer.

Serava Makelaardij, Certified by Dormio
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.