Appartement te koop: Bruijnings Ingenhoeslaan 44, Voorburg
Onder bod
KopenLeidschendam-VoorburgAppartementenBruijnings Ingenhoeslaan 44

Bruijnings Ingenhoeslaan 44

Bovenveen midden, Leidschendam-Voorburg

€ 275.000
Buurt Bovenveen midden, VoorburgBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene buurt

Dit appartement aan de Bruijnings Ingenhoeslaan in Voorburg is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. De woning uit 1956 heeft een oppervlakte van 66 m² en energielabel D. Met een vraagprijs van €275.000 ligt deze woning 28% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Leidschendam-Voorburg.

Bovenveen midden

De buurt Bovenveen midden is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is super goed alleen sommige dingen zijn gewoon een maar ja." De buurt telt ruim 4.200 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Lees meer over de buurt Bovenveen midden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Aldi en Hoogvliet zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen zoals Corbulo Tech & Design College (tien minuten lopen) en Kindcentrum Cascade (twee straten verder). Het station is tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Emil NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 4.167
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte322m²
Bouwjaar1956
EnergielabelD
BuurtBovenveen midden
WijkBovenveen
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Bruijnings Ingenhoeslaan 44, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.1
Wesseem
19-10-2023
Voorburg

De buurt is super goed alleen sommige dingen zijn gewoon een maar ja.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenveen midden

Inwoners4.215
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bovenveen midden

Woningvoorraad2.384
Gem. WOZ-waarde€ 251.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

73 binnen 5 km

Jumbo
Jacob van den Eyndestraat 14
546m
Albert Heijn
Koningin Julianalaan 263
596m
Aldi
Monseigneur van Steelaan 205
743m

Scholen

31 binnen 5 km

Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
530m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
763m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
795m

Veelgestelde vragen

Over Bruijnings Ingenhoeslaan 44, Voorburg

Welk energielabel heeft Bruijnings Ingenhoeslaan 44?

De woning aan Bruijnings Ingenhoeslaan 44 in Voorburg heeft energielabel D.

Is €275.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €275.000 ligt 28% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€381.150). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.502, wat bij 66 m² neerkomt op €297.132. De prijs is dus aan de lage kant, maar het energielabel D en het bouwjaar 1956 kunnen onderhoudskosten met zich meebrengen.

Hoe is de buurt Bovenveen midden?

Bovenveen midden is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge dichtheid. Een bewoner zegt: "De buurt is super goed alleen sommige dingen zijn gewoon een maar ja." Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de stookkosten naar verwachting hoger zijn dan bij een zuiniger label. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De oppervlakte van 66 m² is geschikt voor een of twee personen, maar voor exacte indeling kun je de makelaar raadplegen.

Is er een tuin of balkon?

De advertentie vermeldt geen tuin of balkon. Het is een appartement, dus waarschijnlijk is er geen eigen buitenruimte, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Zijn er parkeermogelijkheden?

De advertentie geeft geen informatie over parkeren. In een stedelijke buurt met hoge dichtheid kan parkeren een uitdaging zijn.

Emil NVM Makelaars || Den Haag Voorburg Zoetermeer
Geen mail gevonden