Een appartement met stadsleven in Wyck
Dit appartement aan de Clermontlunet 18D ligt in Wyck, een buurt die bekend staat om zijn levendige sfeer en centrale ligging. Met een vraagprijs van €469.000 is dit een scherpe prijs, zeker vergeleken met het gemiddelde van appartementen in Maastricht. De woning uit 1999 heeft een energielabel A, wat duidt op een zuinig label.
De woning zelf
Het appartement heeft 4 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en een woonoppervlakte van 103 m². De woning is verdeeld over 1 woonlaag en heeft een inhoud van 340 m³. Er is een inpandige garage en een parkeerplaats. De woning is volledig geïsoleerd met vloerisolatie en wordt verwarmd via stadsverwarming. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is €242,18 per maand.
Wyck, een buurt met karakter
Met ruim 5.600 inwoners is Wyck een levendige buurt, waar veel jongeren en studenten wonen. Bewoners van de buurt Wyck geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45. Een bewoner zegt: "alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen". Een ander noemt het "Verouderd" en zegt: "Hier geboren, veel woningen zijn slecht, vochtig en tochtig en te duur". De meningen zijn dus verdeeld.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 276 meter of SPAR op 411 meter. Basisschool Wyck ligt op 536 meter en het Montessori College op 329 meter. De huisarts zit in Medisch Centrum De Koepel op 271 meter en de apotheek op 412 meter. Buslijn 1, 5, 12, 57 en 350 stoppen op 130 meter bij Centre Céramique. Het treinstation Maastricht ligt op 398 meter. De gemeente Maastricht heeft verder alle stedelijke voorzieningen.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €404.000 met peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 16% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 27% gestegen, van €318.000 naar €404.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van weg-, spoor- en vliegverkeer ligt niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag. De kans op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, net als het overstromingsrisico. Hittestress is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Leenen Vastgoed.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Clermontlunet 18D, Maastricht
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €469.000 ligt 16% boven de WOZ-waarde van €404.000, die is vastgesteld op peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 27% gestegen, van €318.000 naar €404.000.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft 4 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en een woonoppervlakte van 103 m². De woning is verdeeld over 1 woonlaag en heeft een inhoud van 340 m³. Er is een inpandige garage en een parkeerplaats. De woning is volledig geïsoleerd met vloerisolatie en wordt verwarmd via stadsverwarming.
Hoe is de buurt Wyck beoordeeld door bewoners?
Bewoners van de gemeente Maastricht geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,45 op basis van 37 beoordelingen. Een bewoner zegt: "alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen". Een ander noemt de woningen "slecht, vochtig en tochtig en te duur". De meningen zijn dus verdeeld.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je Albert Heijn op 276 meter en SPAR op 411 meter. Basisschool Wyck ligt op 536 meter en het Montessori College op 329 meter. De huisarts zit in Medisch Centrum De Koepel op 271 meter en de apotheek op 412 meter. Het treinstation Maastricht ligt op 398 meter.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het appartement heeft energielabel A, een zuinig label. Dit betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met vloerisolatie en wordt verwarmd via stadsverwarming.
Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?
Het funderingsrisico is laag. De kans op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, net als het overstromingsrisico. Hittestress is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Hoe is de geluidssituatie rondom de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden, van spoorweglawaai 29 dB Lden en van vliegverkeer 42 dB Lden. Geen van deze waarden ligt boven de geluidsnorm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau.
Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?
De VvE-bijdrage is €242,18 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex.





